20:30 Chelsea - Everton maçı canlı izle

20:30 Chelsea - Everton maçı canlı izle

20:30 Eintracht Frankfurt - Köln maçı canlı izle

20:30 Eintracht Frankfurt - Köln maçı canlı izle

20:30 Osasuna - Alaves maçı canlı izle

20:30 Osasuna - Alaves maçı canlı izle

20:30 Ried - Admira Wm maçı canlı izle

20:30 Ried - Admira Wm maçı canlı izle

20:30 Bristol City - Brighton maçı canlı izle

20:30 Bristol City - Brighton maçı canlı izle

20:30 Aek - Atromitos maçı canlı izle

20:30 Aek - Atromitos maçı canlı izle

20:30 Den Haag - Willem maçı canlı izle

20:30 Den Haag - Willem maçı canlı izle

21:15 Feirense - Belenenses maçı canlı izle

21:15 Feirense - Belenenses maçı canlı izle

21:30 Brazil de Pelotas - Vasco da Gama maçı canlı izle

21:30 Brazil de Pelotas - Vasco da Gama maçı canlı izle

21:30 Cobresal - Audax Italiano maçı canlı izle

21:30 Cobresal - Audax Italiano maçı canlı izle

21:45 Nijmegen - Groningen maçı canlı izle

21:45 Nijmegen - Groningen maçı canlı izle

21:45 Psv Eindhoven - Twente maçı canlı izle

21:45 Psv Eindhoven - Twente maçı canlı izle

22:00 Angers - Lille maçı canlı izle

22:00 Angers - Lille maçı canlı izle

22:00 Bordeaux - Lorient maçı canlı izle

22:00 Bordeaux - Lorient maçı canlı izle

22:00 Dijon - Guingamp maçı canlı izle

22:00 Dijon - Guingamp maçı canlı izle

22:00 Lyon - Bastia maçı canlı izle

22:00 Lyon - Bastia maçı canlı izle

22:00 Nantes - Toulouse maçı canlı izle

22:00 Nantes - Toulouse maçı canlı izle

22:00 River Plate - Estudiantes Lp maçı canlı izle

22:00 River Plate - Estudiantes Lp maçı canlı izle

22:00 Sarmiento - Lanus maçı canlı izle

22:00 Sarmiento - Lanus maçı canlı izle

22:00 Eupen - Sint Truiden maçı canlı izle

22:00 Eupen - Sint Truiden maçı canlı izle

22:00 Flamengo - Botafogo maçı canlı izle

22:00 Flamengo - Botafogo maçı canlı izle

22:00 Atletico Go - Goias maçı canlı izle

22:00 Atletico Go - Goias maçı canlı izle

22:00 Ceara - Tupi Mg maçı canlı izle

22:00 Ceara - Tupi Mg maçı canlı izle

22:00 Mallorca - Zaragoza maçı canlı izle

22:00 Mallorca - Zaragoza maçı canlı izle

22:00 Basel - Lausanne maçı canlı izle

22:00 Basel - Lausanne maçı canlı izle

22:05 Slavia Prag - Bohemians 1905 maçı canlı izle

22:05 Slavia Prag - Bohemians 1905 maçı canlı izle

22:30 Lokeren - Mechelen maçı canlı izle

22:30 Lokeren - Mechelen maçı canlı izle

22:30 Regatas - Nautico maçı canlı izle

22:30 Regatas - Nautico maçı canlı izle

22:30 Lechia Gdansk - Pogon Szczecin maçı canlı izle

22:30 Lechia Gdansk - Pogon Szczecin maçı canlı izle

22:45 Napoli - Lazio maçı canlı izle

22:45 Napoli - Lazio maçı canlı izle

22:45 Las Palmas - Eibar maçı canlı izle

22:45 Las Palmas - Eibar maçı canlı izle

22:45 Zwolle - Roda maçı canlı izle

22:45 Zwolle - Roda maçı canlı izle

23:00 Colon Santa Fe - Arsenal Sarandi maçı canlı izle

23:00 Colon Santa Fe - Arsenal Sarandi maçı canlı izle

23:30 Rio Ave - Boavista maçı canlı izle

23:30 Rio Ave - Boavista maçı canlı izle

00:00 Racing Club - Newells Old Boys maçı canlı izle

00:00 Racing Club - Newells Old Boys maçı canlı izle

00:00 O Higgins - Antofagasta maçı canlı izle

00:00 O Higgins - Antofagasta maçı canlı izle

00:30 Sao Paulo - Corinthians maçı canlı izle

00:30 Sao Paulo - Corinthians maçı canlı izle

00:30 Avai - Parana maçı canlı izle

00:30 Avai - Parana maçı canlı izle

01:15 San Martin Sj - Velez Sarsfield maçı canlı izle

01:15 San Martin Sj - Velez Sarsfield maçı canlı izle

02:00 Bragantino - Oeste maçı canlı izle

02:00 Bragantino - Oeste maçı canlı izle

02:00 Cruz Azul - Pachuca maçı canlı izle

02:00 Cruz Azul - Pachuca maçı canlı izle

02:00 Queretaro - Toluca maçı canlı izle

02:00 Queretaro - Toluca maçı canlı izle

04:00 Atlas - Club America maçı canlı izle

04:00 Atlas - Club America maçı canlı izle

04:00 Monterrey - Veracruz maçı canlı izle

04:00 Monterrey - Veracruz maçı canlı izle

04:06 Club Leon - Guadalajara maçı canlı izle

04:06 Club Leon - Guadalajara maçı canlı izle

06:00 Necaxa - Puebla maçı canlı izle

06:00 Necaxa - Puebla maçı canlı izle

05:30 La Lakers - Gs Warriors maçı canlı izle

05:30 La Lakers - Gs Warriors maçı canlı izle

09:35 Wellington Phoenix - Newcastle Jets maçı canlı izle

09:35 Wellington Phoenix - Newcastle Jets maçı canlı izle

11:00 Tom Tomsk - Spartak Moskova maçı canlı izle

11:00 Tom Tomsk - Spartak Moskova maçı canlı izle

11:50 Sydney - Melbourne Victory maçı canlı izle

11:50 Sydney - Melbourne Victory maçı canlı izle

13:00 Denizlispor - Balıkesirspor maçı canlı izle

13:00 Denizlispor - Balıkesirspor maçı canlı izle

13:30 Alanyaspor - Gaziantepspor maçı canlı izle

13:30 Alanyaspor - Gaziantepspor maçı canlı izle

13:30 Ufa - Rubin Kazan maçı canlı izle

13:30 Ufa - Rubin Kazan maçı canlı izle

15:00 Granada - Deportivo maçı canlı izle

15:00 Granada - Deportivo maçı canlı izle

15:00 Greuther Furth - Bochum maçı canlı izle

15:00 Greuther Furth - Bochum maçı canlı izle

15:00 Kaiserslautern - Union Berlin maçı canlı izle

15:00 Kaiserslautern - Union Berlin maçı canlı izle

15:00 Zirka Kirovohrad - Olimpik Donetsk maçı canlı izle

15:00 Zirka Kirovohrad - Olimpik Donetsk maçı canlı izle

15:30 Wolves - Derby County maçı canlı izle

15:30 Wolves - Derby County maçı canlı izle

16:00 Karabükspor - Bursaspor maçı canlı izle

16:00 Karabükspor - Bursaspor maçı canlı izle

16:00 Pas Giannina - Asteras Tripolis maçı canlı izle

16:00 Pas Giannina - Asteras Tripolis maçı canlı izle

16:00 Krylya Sovietov - Ural maçı canlı izle

16:00 Krylya Sovietov - Ural maçı canlı izle

17:00 Rijeka - Hajduk Split maçı canlı izle

17:00 Rijeka - Hajduk Split maçı canlı izle

17:00 Strasbourg - Reims maçı canlı izle

17:00 Strasbourg - Reims maçı canlı izle

17:00 Cittadella - Salernitana maçı canlı izle

17:00 Cittadella - Salernitana maçı canlı izle

17:00 Adana Demirspor - Eskişehirspor maçı canlı izle

17:00 Adana Demirspor - Eskişehirspor maçı canlı izle

17:30 Bayern - Hoffenheim maçı canlı izle

17:30 Bayern - Hoffenheim maçı canlı izle

17:30 Freiburg - Wolfsburg maçı canlı izle

17:30 Freiburg - Wolfsburg maçı canlı izle

17:30 Hamburg - Dortmund maçı canlı izle

17:30 Hamburg - Dortmund maçı canlı izle

17:30 Ingolstadt - Augsburg maçı canlı izle

17:30 Ingolstadt - Augsburg maçı canlı izle

17:30 Leverkusen - Darmstadt maçı canlı izle

17:30 Leverkusen - Darmstadt maçı canlı izle

17:30 Nieciecza - Korona Kielce maçı canlı izle

17:30 Nieciecza - Korona Kielce maçı canlı izle

18:00 Bournemouth - Sunderland maçı canlı izle

18:00 Bournemouth - Sunderland maçı canlı izle

18:00 Burnley - Crystal Palace maçı canlı izle

18:00 Burnley - Crystal Palace maçı canlı izle

18:00 Manchester City - Middlesbrough maçı canlı izle

18:00 Manchester City - Middlesbrough maçı canlı izle

18:00 West Ham - Stoke maçı canlı izle

18:00 West Ham - Stoke maçı canlı izle

18:00 Sturm Graz - St Polten maçı canlı izle

18:00 Sturm Graz - St Polten maçı canlı izle

18:00 Randers - Nordsjaelland maçı canlı izle

18:00 Randers - Nordsjaelland maçı canlı izle

18:00 Cadiz - Huesca maçı canlı izle

18:00 Cadiz - Huesca maçı canlı izle

18:00 Karpaty Lviv - Vorskla Poltava maçı canlı izle

18:00 Karpaty Lviv - Vorskla Poltava maçı canlı izle

18:15 Sociedad - Atletico Madrid maçı canlı izle

18:15 Sociedad - Atletico Madrid maçı canlı izle

18:15 Levadiakos - Xanthi maçı canlı izle

18:15 Levadiakos - Xanthi maçı canlı izle

18:30 Lokomotiv Moskova - Anzhi maçı canlı izle

18:30 Lokomotiv Moskova - Anzhi maçı canlı izle

19:00 Monaco - Nancy maçı canlı izle

19:00 Monaco - Nancy maçı canlı izle

19:00 Antalyaspor - Gençlerbirliği maçı canlı izle

19:00 Antalyaspor - Gençlerbirliği maçı canlı izle

19:00 Beşiktaş - Trabzonspor maçı canlı izle

19:00 Beşiktaş - Trabzonspor maçı canlı izle

19:00 Estoril - Tondela maçı canlı izle

19:00 Estoril - Tondela maçı canlı izle

19:00 Pacos Ferreira - Chaves maçı canlı izle

19:00 Pacos Ferreira - Chaves maçı canlı izle

19:00 Samsunspor - Şanlıurfaspor maçı canlı izle

19:00 Samsunspor - Şanlıurfaspor maçı canlı izle

19:15 Osijek - Slaven Belupo maçı canlı izle

19:15 Osijek - Slaven Belupo maçı canlı izle

19:45 Thun - Sion maçı canlı izle

19:45 Thun - Sion maçı canlı izle

20:00 Torino - Cagliari maçı canlı izle

20:00 Torino - Cagliari maçı canlı izle

20:00 Quilmes - Godoy Cruz maçı canlı izle

20:00 Quilmes - Godoy Cruz maçı canlı izle

20:00 Westerlo - Zulte Waregem maçı canlı izle

20:00 Westerlo - Zulte Waregem maçı canlı izle

20:00 Jagellonia - Piast Gliwice maçı canlı izle

20:00 Jagellonia - Piast Gliwice maçı canlı izle

20:00 Girona - Tenerife maçı canlı izle

20:00 Girona - Tenerife maçı canlı izle

20:00 Rayo Vallecano - Murcia maçı canlı izle

20:00 Rayo Vallecano - Murcia maçı canlı izle

20:00 Valladolid - Sevilla B maçı canlı izle

20:00 Valladolid - Sevilla B maçı canlı izle