17:00 Spal 2013 - Brescia maçı canlı izle

17:00 Spal 2013 - Brescia maçı canlı izle

18:00 Huesca - Oviedo maçı canlı izle

18:00 Huesca - Oviedo maçı canlı izle

18:00 Tarragona - Getafe maçı canlı izle

18:00 Tarragona - Getafe maçı canlı izle

18:00 Kamerun - Zambiya maçı canlı izle

18:00 Kamerun - Zambiya maçı canlı izle

19:00 Nijerya - Cezayir maçı canlı izle

19:00 Nijerya - Cezayir maçı canlı izle

20:00 Hırvatistan - İzlanda maçı canlı izle

20:00 Hırvatistan - İzlanda maçı canlı izle

20:00 Türkiye - Kosova maçı canlı izle

20:00 Türkiye - Kosova maçı canlı izle

20:00 Avusturya - İrlanda Cumh. maçı canlı izle

20:00 Avusturya - İrlanda Cumh. maçı canlı izle

20:00 Y. Burun Adaları - Burkina Faso maçı canlı izle

20:00 Y. Burun Adaları - Burkina Faso maçı canlı izle

20:00 Gürcistan - Moldova maçı canlı izle

20:00 Gürcistan - Moldova maçı canlı izle

20:00 Vicenza - Latina maçı canlı izle

20:00 Vicenza - Latina maçı canlı izle

20:00 Alcorcon - Deportiu maçı canlı izle

20:00 Alcorcon - Deportiu maçı canlı izle

20:00 Tenerife - Numancia maçı canlı izle

20:00 Tenerife - Numancia maçı canlı izle

20:30 Levante - Cadiz maçı canlı izle

20:30 Levante - Cadiz maçı canlı izle

21:30 Bragantino - Vasco da Gama maçı canlı izle

21:30 Bragantino - Vasco da Gama maçı canlı izle

21:30 Mali - Gabon maçı canlı izle

21:30 Mali - Gabon maçı canlı izle

22:30 Avai - Nautico maçı canlı izle

22:30 Avai - Nautico maçı canlı izle

22:30 Brazil de Pelotas - Oeste maçı canlı izle

22:30 Brazil de Pelotas - Oeste maçı canlı izle

22:30 Ceara - Vila Nova maçı canlı izle

22:30 Ceara - Vila Nova maçı canlı izle

22:30 Parana - Criciuma maçı canlı izle

22:30 Parana - Criciuma maçı canlı izle

22:30 Sampaio Correa - Londrina Pr maçı canlı izle

22:30 Sampaio Correa - Londrina Pr maçı canlı izle

22:45 Galler - Sırbistan maçı canlı izle

22:45 Galler - Sırbistan maçı canlı izle

22:45 Arnavutluk - İsrail maçı canlı izle

22:45 Arnavutluk - İsrail maçı canlı izle

22:45 Liechtenstein - İtalya maçı canlı izle

22:45 Liechtenstein - İtalya maçı canlı izle

22:45 İspanya - Makedonya maçı canlı izle

22:45 İspanya - Makedonya maçı canlı izle

22:45 Ukrayna - Finlandiya maçı canlı izle

22:45 Ukrayna - Finlandiya maçı canlı izle

23:00 Fas - Fildişi Sahili maçı canlı izle

23:00 Fas - Fildişi Sahili maçı canlı izle

00:30 Atletico Go - Tupi Mg maçı canlı izle

00:30 Atletico Go - Tupi Mg maçı canlı izle

00:30 Luverdense - Bahia maçı canlı izle

00:30 Luverdense - Bahia maçı canlı izle