03:00 Was Wizards - Ny Knicks maçı canlı izle

03:00 Was Wizards - Ny Knicks maçı canlı izle

03:30 Mia Heat - Mil Bucks maçı canlı izle

03:30 Mia Heat - Mil Bucks maçı canlı izle

04:00 Hou Rockets - Por T Blazers maçı canlı izle

04:00 Hou Rockets - Por T Blazers maçı canlı izle

04:00 Min Timberwolves - Phi 76Ers maçı canlı izle

04:00 Min Timberwolves - Phi 76Ers maçı canlı izle

06:30 Uta Jazz - Chi Bulls maçı canlı izle

06:30 Uta Jazz - Chi Bulls maçı canlı izle

11:50 Western Sydney - Melbourne City maçı canlı izle

11:50 Western Sydney - Melbourne City maçı canlı izle

14:00 Perth Glory - Adelaide Utd maçı canlı izle

14:00 Perth Glory - Adelaide Utd maçı canlı izle

19:00 Botosani - Voluntari maçı canlı izle

19:00 Botosani - Voluntari maçı canlı izle

19:00 Arsenal Tula - Cska Moskova maçı canlı izle

19:00 Arsenal Tula - Cska Moskova maçı canlı izle

19:30 Rubin Kazan - Rostov maçı canlı izle

19:30 Rubin Kazan - Rostov maçı canlı izle

20:00 Dinamo Zagreb - Istra maçı canlı izle

20:00 Dinamo Zagreb - Istra maçı canlı izle

20:00 Jihlava - Zlin maçı canlı izle

20:00 Jihlava - Zlin maçı canlı izle

20:00 Lyngby - Horsens maçı canlı izle

20:00 Lyngby - Horsens maçı canlı izle

20:00 Piast Gliwice - Cracovia Krakow maçı canlı izle

20:00 Piast Gliwice - Cracovia Krakow maçı canlı izle

20:30 Blau Weiss Linz - Liefering maçı canlı izle

20:30 Blau Weiss Linz - Liefering maçı canlı izle

20:30 Fac Team Fur Wien - Kapfenberg maçı canlı izle

20:30 Fac Team Fur Wien - Kapfenberg maçı canlı izle

20:30 Sv Horn - Lask Linz maçı canlı izle

20:30 Sv Horn - Lask Linz maçı canlı izle

20:30 Wattens - Austria Lustenau maçı canlı izle

20:30 Wattens - Austria Lustenau maçı canlı izle

20:30 Arminia Bielefeld - Heidenheim maçı canlı izle

20:30 Arminia Bielefeld - Heidenheim maçı canlı izle

20:30 Bochum - Braunschweig maçı canlı izle

20:30 Bochum - Braunschweig maçı canlı izle

20:30 Nurnberg - Wurzburger Kickers maçı canlı izle

20:30 Nurnberg - Wurzburger Kickers maçı canlı izle

21:00 Lorient - Monaco maçı canlı izle

21:00 Lorient - Monaco maçı canlı izle

21:15 Sport Huancayo - Ayacucho maçı canlı izle

21:15 Sport Huancayo - Ayacucho maçı canlı izle

22:00 Ajaccio - Strasbourg maçı canlı izle

22:00 Ajaccio - Strasbourg maçı canlı izle

22:00 Auxerre - Lens maçı canlı izle

22:00 Auxerre - Lens maçı canlı izle

22:00 Clermont - Gfco Ajaccio maçı canlı izle

22:00 Clermont - Gfco Ajaccio maçı canlı izle

22:00 Orleans - Nimes maçı canlı izle

22:00 Orleans - Nimes maçı canlı izle

22:00 Red Star Paris - Troyes maçı canlı izle

22:00 Red Star Paris - Troyes maçı canlı izle

22:00 Reims - Laval maçı canlı izle

22:00 Reims - Laval maçı canlı izle

22:00 Sochaux - Tours maçı canlı izle

22:00 Sochaux - Tours maçı canlı izle

22:00 Valenciennes - Bourg Peronnas maçı canlı izle

22:00 Valenciennes - Bourg Peronnas maçı canlı izle

22:00 Almeria - Elche maçı canlı izle

22:00 Almeria - Elche maçı canlı izle

22:15 Dukla Prag - Slavia Prag maçı canlı izle

22:15 Dukla Prag - Slavia Prag maçı canlı izle

22:15 Aalborg - Fc Copenhagen maçı canlı izle

22:15 Aalborg - Fc Copenhagen maçı canlı izle

22:30 Leverkusen - Rb Leipzig maçı canlı izle

22:30 Leverkusen - Rb Leipzig maçı canlı izle

22:30 Wiener Neustadt - W. Innsbruck maçı canlı izle

22:30 Wiener Neustadt - W. Innsbruck maçı canlı izle

22:30 Sint Truiden - Club Brugge maçı canlı izle

22:30 Sint Truiden - Club Brugge maçı canlı izle

22:30 Cittadella - Verona maçı canlı izle

22:30 Cittadella - Verona maçı canlı izle

22:30 Jagellonia - Legia Vaşova maçır canlı izle

22:30 Jagellonia - Legia Varşova maçı canlı izle

22:45 Lille - Lyon maçı canlı izle

22:45 Lille - Lyon maçı canlı izle

22:45 Betis - Las Palmas maçı canlı izle

22:45 Betis - Las Palmas maçı canlı izle

22:45 Brighton - Aston Villa maçı canlı izle

22:45 Brighton - Aston Villa maçı canlı izle

22:45 Kilmarnock - Celtic maçı canlı izle

22:45 Kilmarnock - Celtic maçı canlı izle

23:15 Chaves - Porto maçı canlı izle

23:15 Chaves - Porto maçı canlı izle

23:30 Defensor La Bocana - Melgar maçı canlı izle

23:30 Defensor La Bocana - Melgar maçı canlı izle

00:15 Oeste - Joinville maçı canlı izle

00:15 Oeste - Joinville maçı canlı izle

02:00 Colo Colo - Cobresal maçı canlı izle

02:00 Colo Colo - Cobresal maçı canlı izle

02:30 Luverdense - Goias maçı canlı izle

02:30 Luverdense - Goias maçı canlı izle

03:15 Arsenal Sarandi - Banfield maçı canlı izle

03:15 Arsenal Sarandi - Banfield maçı canlı izle

06:00 Veracruz - Club Tijuana maçı canlı izle

06:00 Veracruz - Club Tijuana maçı canlı izle