20:30 Tottenham - West Ham maçı canlı izle

20:30 Tottenham - West Ham maçı canlı izle

20:30 Dortmund - Bayern maçı canlı izle

20:30 Dortmund - Bayern maçı canlı izle

20:30 Eibar - Celta maçı canlı izle

20:30 Eibar - Celta maçı canlı izle

20:30 Admira Wm - Wolfsberger maçı canlı izle

20:30 Admira Wm - Wolfsberger maçı canlı izle

20:30 Austria Wien - Ried maçı canlı izle

20:30 Austria Wien - Ried maçı canlı izle

20:30 St Polten - Mattersburg maçı canlı izle

20:30 St Polten - Mattersburg maçı canlı izle

20:30 Heerenveen - Vitesse maçı canlı izle

20:30 Heerenveen - Vitesse maçı canlı izle

20:30 Heracles - Go Ahead Eagles maçı canlı izle

20:30 Heracles - Go Ahead Eagles maçı canlı izle

21:30 Criciuma - Vasco da Gama maçı canlı izle

21:30 Criciuma - Vasco da Gama maçı canlı izle

21:30 Londrina Pr - Avai maçı canlı izle

21:30 Londrina Pr - Avai maçı canlı izle

21:30 Tupi Mg - Nautico maçı canlı izle

21:30 Tupi Mg - Nautico maçı canlı izle

21:30 Everton de Vina - O Higgins maçı canlı izle

21:30 Everton de Vina - O Higgins maçı canlı izle

21:45 Willem - Psv Eindhoven maçı canlı izle

21:45 Willem - Psv Eindhoven maçı canlı izle

22:00 Bastia - Montpellier maçı canlı izle

22:00 Bastia - Montpellier maçı canlı izle

22:00 Nancy - Dijon maçı canlı izle

22:00 Nancy - Dijon maçı canlı izle

22:00 Rennes - Angers maçı canlı izle

22:00 Rennes - Angers maçı canlı izle

22:00 Toulouse - Metz maçı canlı izle

22:00 Toulouse - Metz maçı canlı izle

22:00 Oostande - Westerlo maçı canlı izle

22:00 Oostande - Westerlo maçı canlı izle

22:00 Waasland Beveren - Kortrijk maçı canlı izle

22:00 Waasland Beveren - Kortrijk maçı canlı izle

22:00 Girona - Lugo maçı canlı izle

22:00 Girona - Lugo maçı canlı izle

22:00 Basel - Vaduz maçı canlı izle

22:00 Basel - Vaduz maçı canlı izle

22:30 Mouscron Peruwelz - Gent maçı canlı izle

22:30 Mouscron Peruwelz - Gent maçı canlı izle

22:30 Bahia - Bragantino maçı canlı izle

22:30 Bahia - Bragantino maçı canlı izle

22:30 Sampaio Correa - Atletico Go maçı canlı izle

22:30 Sampaio Correa - Atletico Go maçı canlı izle

22:30 Vila Nova - Paysandu maçı canlı izle

22:30 Vila Nova - Paysandu maçı canlı izle

22:30 Lechia Gdansk - Wisla Plock maçı canlı izle

22:30 Lechia Gdansk - Wisla Plock maçı canlı izle

22:45 Juventus - Pescara maçı canlı izle

22:45 Juventus - Pescara maçı canlı izle

22:45 Atletico Madrid - Real Madrid maçı canlı izle

22:45 Atletico Madrid - Real Madrid maçı canlı izle

22:45 Excelsior - Sparta Rot. maçı canlı izle

22:45 Excelsior - Sparta Rot. maçı canlı izle

22:45 Groningen - Den Haag maçı canlı izle

22:45 Groningen - Den Haag maçı canlı izle

23:00 Estudiantes Lp - Colon Santa Fe maçı canlı izle

23:00 Estudiantes Lp - Colon Santa Fe maçı canlı izle

23:00 Depor Municipal - Union Comercio maçı canlı izle

23:00 Depor Municipal - Union Comercio maçı canlı izle

23:15 Benfica - Maritimo maçı canlı izle

23:15 Benfica - Maritimo maçı canlı izle

00:00 Godoy Cruz - Tigre maçı canlı izle

00:00 Godoy Cruz - Tigre maçı canlı izle

00:00 Lanus - Atl Tucuman maçı canlı izle

00:00 Lanus - Atl Tucuman maçı canlı izle

00:00 Union Santa Fe - Atl Temperley maçı canlı izle

00:00 Union Santa Fe - Atl Temperley maçı canlı izle

00:00 Union Espanola - Univ. de Chile maçı canlı izle

00:00 Union Espanola - Univ. de Chile maçı canlı izle

00:30 Brazil de Pelotas - Regatas maçı canlı izle

00:30 Brazil de Pelotas - Regatas maçı canlı izle

00:30 Ceara - Parana maçı canlı izle

00:30 Ceara - Parana maçı canlı izle

01:45 Juan Aurich - Sporting Cristal maçı canlı izle

01:45 Juan Aurich - Sporting Cristal maçı canlı izle

02:00 Huracan - Racing Club maçı canlı izle

02:00 Huracan - Racing Club maçı canlı izle

02:00 Chiapas - Atlas maçı canlı izle

02:00 Chiapas - Atlas maçı canlı izle

02:00 Cruz Azul - Club Leon maçı canlı izle

02:00 Cruz Azul - Club Leon maçı canlı izle

02:30 Univ de Concepcion - Huachipato maçı canlı izle

02:30 Univ de Concepcion - Huachipato maçı canlı izle

04:00 Monarcas - Monterrey maçı canlı izle

04:00 Monarcas - Monterrey maçı canlı izle

04:00 Tigres Uanl - Queretaro maçı canlı izle

04:00 Tigres Uanl - Queretaro maçı canlı izle

04:06 Pachuca - Club America maçı canlı izle

04:06 Pachuca - Club America maçı canlı izle

06:00 Guadalajara - Necaxa maçı canlı izle

06:00 Guadalajara - Necaxa maçı canlı izle

11:50 Brisbane Roar - Sydney maçı canlı izle

11:50 Brisbane Roar - Sydney maçı canlı izle

13:00 Jeonbuk Hm - Al Ain maçı canlı izle

13:00 Jeonbuk Hm - Al Ain maçı canlı izle

13:00 Boluspor - Altınordu maçı canlı izle

13:00 Boluspor - Altınordu maçı canlı izle

13:00 Ümraniyespor - Sivasspor maçı canlı izle

13:00 Ümraniyespor - Sivasspor maçı canlı izle

13:30 Gaziantepspor - Konyaspor maçı canlı izle

13:30 Gaziantepspor - Konyaspor maçı canlı izle

14:30 Orenburg - Lokomotiv Moskova maçı canlı izle

14:30 Orenburg - Lokomotiv Moskova maçı canlı izle

15:00 Deportivo - Sevilla maçı canlı izle

15:00 Deportivo - Sevilla maçı canlı izle

15:00 Hannover - Aue maçı canlı izle

15:00 Hannover - Aue maçı canlı izle

15:00 Karlsruher - Sandhausen maçı canlı izle

15:00 Karlsruher - Sandhausen maçı canlı izle

15:00 Olimpik Donetsk - Chernomorets maçı canlı izle

15:00 Olimpik Donetsk - Chernomorets maçı canlı izle

15:00 Zoria Luhansk - Oleksandria maçı canlı izle

15:00 Zoria Luhansk - Oleksandria maçı canlı izle

15:30 Manchester United - Arsenal maçı canlı izle

15:30 Manchester United - Arsenal maçı canlı izle

15:30 Balıkesirspor - Gaziantep B.Ş. Bld. maçı canlı izle

15:30 Balıkesirspor - Gaziantep B.Ş. Bld. maçı canlı izle

16:00 Bursaspor - Akhisar Bld. maçı canlı izle

16:00 Bursaspor - Akhisar Bld. maçı canlı izle

16:00 Elazığspor - Mersin İdmanyurdu maçı canlı izle

16:00 Elazığspor - Mersin İdmanyurdu maçı canlı izle

17:00 Chievo - Cagliari maçı canlı izle

17:00 Chievo - Cagliari maçı canlı izle

17:00 Inter Zapresic - Split maçı canlı izle

17:00 Inter Zapresic - Split maçı canlı izle

17:00 Mlada Boleslav - Viktoria Plzen maçı canlı izle

17:00 Mlada Boleslav - Viktoria Plzen maçı canlı izle

17:00 Le Havre - Amiens maçı canlı izle

17:00 Le Havre - Amiens maçı canlı izle

17:00 Bari - Carpi maçı canlı izle

17:00 Bari - Carpi maçı canlı izle

17:00 Anzhi - Ufa maçı canlı izle

17:00 Anzhi Makhachkala - Ufa maçı canlı izle

17:30 Augsburg - Hertha maçı canlı izle

17:30 Augsburg - Hertha maçı canlı izle

17:30 Darmstadt - Ingolstadt maçı canlı izle

17:30 Darmstadt - Ingolstadt maçı canlı izle

17:30 Gladbach - Köln maçı canlı izle

17:30 Gladbach - Köln maçı canlı izle

17:30 Mainz - Freiburg maçı canlı izle

17:30 Mainz - Freiburg maçı canlı izle

17:30 Wolfsburg - Schalke maçı canlı izle

17:30 Wolfsburg - Schalke maçı canlı izle

17:30 Gornik Leczna - Ruch Chorzow maçı canlı izle

17:30 Gornik Leczna - Ruch Chorzow maçı canlı izle

17:30 Csms Iasi - Targu Mures maçı canlı izle

17:30 Csms Iasi - Targu Mures maçı canlı izle

18:00 Crystal Palace - Manchester City maçı canlı izle

18:00 Crystal Palace - Manchester City maçı canlı izle

18:00 Everton - Swansea maçı canlı izle

18:00 Everton - Swansea maçı canlı izle

18:00 Southampton - Liverpool maçı canlı izle

18:00 Southampton - Liverpool maçı canlı izle

18:00 Stoke - Bournemouth maçı canlı izle

18:00 Stoke - Bournemouth maçı canlı izle

18:00 Sunderland - Hull maçı canlı izle

18:00 Sunderland - Hull maçı canlı izle

18:00 Watford - Leicester maçı canlı izle

18:00 Watford - Leicester maçı canlı izle

18:00 Altach - Sturm Graz maçı canlı izle

18:00 Altach - Sturm Graz maçı canlı izle

18:00 Iquique - Sl Quillota maçı canlı izle

18:00 Iquique - Sl Quillota maçı canlı izle

18:00 Nordsjaelland - Aarhus maçı canlı izle

18:00 Nordsjaelland - Aarhus maçı canlı izle

18:00 Numancia - Valladolid maçı canlı izle

18:00 Numancia - Valladolid maçı canlı izle

18:00 Dinamo Kiev - Stal Kamyanske maçı canlı izle

18:00 Dinamo Kiev - Stal Kamyanske maçı canlı izle

18:00 Shakhtar D. - Karpaty Lviv maçı canlı izle

18:00 Shakhtar D. - Karpaty Lviv maçı canlı izle

18:15 Barcelona - Malaga maçı canlı izle

18:15 Barcelona - Malaga maçı canlı izle

19:00 Paris St Germain - Nantes maçı canlı izle

19:00 Paris St Germain - Nantes maçı canlı izle

19:00 Adanaspor - Beşiktaş maçı canlı izle

19:00 Adanaspor - Beşiktaş maçı canlı izle

19:00 Osmanlıspor - Alanyaspor maçı canlı izle

19:00 Osmanlıspor - Alanyaspor maçı canlı izle

19:00 Hajduk Split - Lokomotiva maçı canlı izle

19:00 Hajduk Split - Lokomotiva maçı canlı izle

19:00 Göztepe - Bandırmaspor maçı canlı izle

19:00 Göztepe - Bandırmaspor maçı canlı izle

19:45 Grasshoppers - Thun maçı canlı izle

19:45 Grasshoppers - Thun maçı canlı izle

20:00 Udinese - Napoli maçı canlı izle

20:00 Udinese - Napoli maçı canlı izle

20:00 Genk - Eupen maçı canlı izle

20:00 Genk - Eupen maçı canlı izle

20:00 Vasas - Ferencvaros maçı canlı izle

20:00 Vasas - Ferencvaros maçı canlı izle

20:00 Pogon Szczecin - Wisla Krakow maçı canlı izle

20:00 Pogon Szczecin - Wisla Krakow maçı canlı izle

20:00 Concordia Chiajna - Steaua maçı canlı izle

20:00 Concordia Chiajna - Steaua maçı canlı izle

20:00 Mallorca - Sevilla B maçı canlı izle

20:00 Mallorca - Sevilla B maçı canlı izle

20:00 Oviedo - Levante maçı canlı izle

20:00 Oviedo - Levante maçı canlı izle