19:00 Astana - Apoel maçı canlı izle

19:00 Astana - Apoel maçı canlı izle

19:00 Fenerbahçe - Zorya Luhansk maçı canlı izle

19:00 Fenerbahçe - Zorya Luhansk maçı canlı izle

19:00 Kabala - Anderlecht maçı canlı izle

19:00 Kabala - Anderlecht maçı canlı izle

19:00 Zenit - Maccabi Tel Aviv maçı canlı izle

19:00 Zenit - Maccabi Tel Aviv maçı canlı izle

21:00 Ajax - Panathinaikos maçı canlı izle

21:00 Ajax - Panathinaikos maçı canlı izle

21:00 Celta - Standard Liege maçı canlı izle

21:00 Celta - Standard Liege maçı canlı izle

21:00 Fiorentina - Paok maçı canlı izle

21:00 Fiorentina - Paok maçı canlı izle

21:00 Gent - Braga maçı canlı izle

21:00 Gent - Braga maçı canlı izle

21:00 Hapoel Beer Sheva - Inter maçı canlı izle

21:00 Hapoel Beer Sheva - Inter maçı canlı izle

21:00 Krasnodar - Salzburg maçı canlı izle

21:00 Krasnodar - Salzburg maçı canlı izle

21:00 Schalke - Nice maçı canlı izle

21:00 Schalke - Nice maçı canlı izle

21:00 S. Donetsk - Konyaspor maçı canlı izle

21:00 S. Donetsk - Konyaspor maçı canlı izle

21:00 Slovan Liberec - Karabağ maçı canlı izle

21:00 Slovan Liberec - Karabağ maçı canlı izle

21:00 Sparta Prag - Southampton maçı canlı izle

21:00 Sparta Prag - Southampton maçı canlı izle

21:00 Steaua Bükreş - Osmanlıspor maçı canlı izle

21:00 Steaua Bükreş - Osmanlıspor maçı canlı izle

21:00 Zürih - Villarreal maçı canlı izle

21:00 Zürih - Villarreal maçı canlı izle

21:15 Univ San Martin - Sport Huancayo maçı canlı izle

21:15 Univ San Martin - Sport Huancayo maçı canlı izle

23:05 Athletic Bilbao - Sassuolo maçı canlı izle

23:05 Athletic Bilbao - Sassuolo maçı canlı izle

23:05 Austria Wien - Astra Giurgiu maçı canlı izle

23:05 Austria Wien - Astra Giurgiu maçı canlı izle

23:05 Dundalk - Az Alkmaar maçı canlı izle

23:05 Dundalk - Az Alkmaar maçı canlı izle

23:05 Genk - Rapid Wien maçı canlı izle

23:05 Genk - Rapid Wien maçı canlı izle

23:05 Manchester Utd - Feyenoord maçı canlı izle

23:05 Manchester Utd - Feyenoord maçı canlı izle

23:05 Olympiakos - Young Boys maçı canlı izle

23:05 Olympiakos - Young Boys maçı canlı izle

23:05 Roma - Viktoria Plzen maçı canlı izle

23:05 Roma - Viktoria Plzen maçı canlı izle

23:05 St Etienne - Mainz maçı canlı izle

23:05 St Etienne - Mainz maçı canlı izle

23:30 Alianza Atletico - Univ de Cajamarca maçı canlı izle

23:30 Alianza Atletico - Univ de Cajamarca maçı canlı izle

23:30 Depor Municipal - Sporting Cristal maçı canlı izle

23:30 Depor Municipal - Sporting Cristal maçı canlı izle

01:45 Atletico Nacional - Cerro Porteno maçı canlı izle

01:45 Atletico Nacional - Cerro Porteno maçı canlı izle

04:00 Alianza Lima - Comerciantes Unidos maçı canlı izle

04:00 Alianza Lima - Comerciantes Unidos maçı canlı izle

04:30 Necaxa - Pachuca maçı canlı izle

04:30 Necaxa - Pachuca maçı canlı izle

06:30 Club America - Guadalajara maçı canlı izle

06:30 Club America - Guadalajara maçı canlı izle