20:00 Lublin - Anwil Wloclawek basketbol canlı izle

20:00 Lublin - Anwil Wloclawek basketbol canlı izle

20:00 Cska Moskova - Vitoria basketbol canlı izle

20:00 Cska Moskova - Vitoria basketbol canlı izle

20:00 Galatasaray - Barcelona basketbol canlı izle

20:00 Galatasaray - Barcelona basketbol canlı izle

21:00 Göttingen - Giessen basketbol canlı izle

21:00 Göttingen - Giessen basketbol canlı izle

22:00 Chalons Reims - Le Mans basketbol canlı izle

22:00 Chalons Reims - Le Mans basketbol canlı izle

22:30 Antibes - Nanterre basketbol canlı izle

22:30 Antibes - Nanterre basketbol canlı izle

22:30 Dijon - Villeurbanne basketbol canlı izle

22:30 Dijon - Villeurbanne basketbol canlı izle

22:30 Paris Levallois - Orleans basketbol canlı izle

22:30 Paris Levallois - Orleans basketbol canlı izle

22:45 Panathinaikos - Darüşşafaka Doğuş basketbol canlı izle

22:45 Panathinaikos - Darüşşafaka Doğuş basketbol canlı izle

11:50 Western Sydney - Brisbane Roar maçı canlı izle

11:50 Western Sydney - Brisbane Roar maçı canlı izle

17:00 Ufa - Orenburg maçı canlı izle

17:00 Ufa - Orenburg maçı canlı izle

17:30 Mersin İdmanyurdu - Ümraniyespor maçı canlı izle

17:30 Mersin İdmanyurdu - Ümraniyespor maçı canlı izle

19:00 Targu Mures - Viitorul maçı canlı izle

19:00 Targu Mures - Viitorul maçı canlı izle

19:00 Adana Demirspor - Göztepe maçı canlı izle

19:00 Adana Demirspor - Göztepe maçı canlı izle

20:00 Alanyaspor - Kayserispor maçı canlı izle

20:00 Alanyaspor - Kayserispor maçı canlı izle

20:00 Galatasaray - Bursaspor maçı canlı izle

20:00 Galatasaray - Bursaspor maçı canlı izle

20:00 Lokomotiva - Slaven Belupo maçı canlı izle

20:00 Lokomotiva - Slaven Belupo maçı canlı izle

20:00 Aalborg - Randers maçı canlı izle

20:00 Aalborg - Randers maçı canlı izle

20:00 Cracovia Krakow - Nieciecza maçı canlı izle

20:00 Cracovia Krakow - Nieciecza maçı canlı izle

20:30 Blau Weiss Linz - Wattens maçı canlı izle

20:30 Blau Weiss Linz - Wattens maçı canlı izle

20:30 Kapfenberg - Wiener Neustadt maçı canlı izle

20:30 Kapfenberg - Wiener Neustadt maçı canlı izle

20:30 Liefering - Sv Horn maçı canlı izle

20:30 Liefering - Sv Horn maçı canlı izle

20:30 W. Innsbruck - Fac Team Fur Wien maçı canlı izle

20:30 W. Innsbruck - Fac Team Fur Wien maçı canlı izle

20:30 Fortuna Dusseldorf - Hannover maçı canlı izle

20:30 Fortuna Dusseldorf - Hannover maçı canlı izle

20:30 Greuther Furth - Arminia Bielefeld maçı canlı izle

20:30 Greuther Furth - Arminia Bielefeld maçı canlı izle

20:30 Wurzburger Kickers - Aue maçı canlı izle

20:30 Wurzburger Kickers - Aue maçı canlı izle

21:30 Csms Iasi - Csu Craiova maçı canlı izle

21:30 Csms Iasi - Csu Craiova maçı canlı izle

22:00 Bourg Peronnas - Red Star Paris maçı canlı izle

22:00 Bourg Peronnas - Red Star Paris maçı canlı izle

22:00 Chamois Niortais - Ajaccio maçı canlı izle

22:00 Chamois Niortais - Ajaccio maçı canlı izle

22:00 Gfco Ajaccio - Sochaux maçı canlı izle

22:00 Gfco Ajaccio - Sochaux maçı canlı izle

22:00 Lens - Le Havre maçı canlı izle

22:00 Lens - Le Havre maçı canlı izle

22:00 Nimes - Reims maçı canlı izle

22:00 Nimes - Reims maçı canlı izle

22:00 Orleans - Valenciennes maçı canlı izle

22:00 Orleans - Valenciennes maçı canlı izle

22:00 Strasbourg - Laval maçı canlı izle

22:00 Strasbourg - Laval maçı canlı izle

22:00 Tours - Auxerre maçı canlı izle

22:00 Tours - Auxerre maçı canlı izle

22:00 Troyes - Clermont maçı canlı izle

22:00 Troyes - Clermont maçı canlı izle

22:00 Go Ahead Eagles - Willem maçı canlı izle

22:00 Go Ahead Eagles - Willem maçı canlı izle

22:00 Tarragona - Cadiz maçı canlı izle

22:00 Tarragona - Cadiz maçı canlı izle

22:15 Horsens - Aarhus maçı canlı izle

22:15 Horsens - Aarhus maçı canlı izle

22:30 Freiburg - Rb Leipzig maçı canlı izle

22:30 Freiburg - Rb Leipzig maçı canlı izle

22:30 Austria Lustenau - Lask Linz maçı canlı izle

22:30 Austria Lustenau - Lask Linz maçı canlı izle

22:30 Club Brugge - Mechelen maçı canlı izle

22:30 Club Brugge - Mechelen maçı canlı izle

22:30 Virtus Entella - Spezia maçı canlı izle

22:30 Virtus Entella - Spezia maçı canlı izle

22:30 Zaglebie Lubin - Lech Poznan maçı canlı izle

22:30 Zaglebie Lubin - Lech Poznan maçı canlı izle

22:45 Rennes - Toulouse maçı canlı izle

22:45 Rennes - Toulouse maçı canlı izle

22:45 Eibar - Betis maçı canlı izle

22:45 Eibar - Betis maçı canlı izle

22:45 Barnsley - Nottingham F maçı canlı izle

22:45 Barnsley - Nottingham F maçı canlı izle

23:30 Setubal - Rio Ave maçı canlı izle

23:30 Setubal - Rio Ave maçı canlı izle

00:00 Rubio Nu - Sol de America maçı canlı izle

00:00 Rubio Nu - Sol de America maçı canlı izle

00:15 Parana - Tupi Mg maçı canlı izle

00:15 Parana - Tupi Mg maçı canlı izle

01:00 Atl Temperley - Lanus maçı canlı izle

01:00 Atl Temperley - Lanus maçı canlı izle

01:30 Paysandu - Criciuma maçı canlı izle

01:30 Paysandu - Criciuma maçı canlı izle

02:00 Huachipato - Temuco maçı canlı izle

02:00 Huachipato - Temuco maçı canlı izle

02:10 Sportivo Luqueno - General Diaz maçı canlı izle

02:10 Sportivo Luqueno - General Diaz maçı canlı izle

03:15 Talleres - Arsenal Sarandi maçı canlı izle

03:15 Talleres - Arsenal Sarandi maçı canlı izle