20:00 Nieciecza - Zaglebie Lubin maçı canlı izle

20:00 Nieciecza - Zaglebie Lubin maçı canlı izle

20:30 Austria Lustenau - Sv Horn maçı canlı izle

20:30 Austria Lustenau - Sv Horn maçı canlı izle

20:30 Kapfenberg - Wacker Innsbruck maçı canlı izle

20:30 Kapfenberg - Wacker Innsbruck maçı canlı izle

20:30 Wattens - Fac Team Fur Wien maçı canlı izle

20:30 Wattens - Fac Team Fur Wien maçı canlı izle

20:30 Wiener Neustadt - Liefering maçı canlı izle

20:30 Wiener Neustadt - Liefering maçı canlı izle

20:30 Hannover - Heidenheim maçı canlı izle

20:30 Hannover - Heidenheim maçı canlı izle

20:30 Karlsruher - Greuther Furth maçı canlı izle

20:30 Karlsruher - Greuther Furth maçı canlı izle

20:30 St Pauli - Kaiserslautern maçı canlı izle

20:30 St Pauli - Kaiserslautern maçı canlı izle

21:30 Csms Iasi - Concordia Chiajna maçı canlı izle

21:30 Csms Iasi - Concordia Chiajna maçı canlı izle

22:00 Heracles - Nijmegen maçı canlı izle

22:00 Heracles - Nijmegen maçı canlı izle

22:00 Getafe - Sevilla B maçı canlı izle

22:00 Getafe - Sevilla B maçı canlı izle

22:15 Zlin - Slavia Prag maçı canlı izle

22:15 Zlin - Slavia Prag maçı canlı izle

22:30 Mainz - Bayern maçı canlı izle

22:30 Mainz - Bayern maçı canlı izle

22:30 Lask Linz - Blau Weiss Linz maçı canlı izle

22:30 Lask Linz - Blau Weiss Linz maçı canlı izle

22:30 Mechelen - Eupen maçı canlı izle

22:30 Mechelen - Eupen maçı canlı izle

22:30 Trapani - Carpi maçı canlı izle

22:30 Trapani - Carpi maçı canlı izle

22:30 Legia Varşova - Wisla Plock maçı canlı izle

22:30 Legia Varşova - Wisla Plock maçı canlı izle

22:45 Napoli - Inter maçı canlı izle

22:45 Napoli - Inter maçı canlı izle

22:45 Nottingham F - Newcastle maçı canlı izle

22:45 Nottingham F - Newcastle maçı canlı izle

22:45 Dundee Utd - Hibernian maçı canlı izle

22:45 Dundee Utd - Hibernian maçı canlı izle

22:45 Caen - Dijon maçı canlı izle

22:45 Caen - Dijon maçı canlı izle

22:55 Macclesfield - Oxford maçı canlı izle

22:55 Macclesfield - Oxford maçı canlı izle

23:30 Maritimo - Benfica maçı canlı izle

23:30 Maritimo - Benfica maçı canlı izle

03:15 Quilmes - Sarmiento maçı canlı izle

03:15 Quilmes - Sarmiento maçı canlı izle

07:30 Fc Seoul - Suwon Sb maçı canlı izle

07:30 Fc Seoul - Suwon Sb maçı canlı izle