19:00 Everton - Man. United maçı canlı izle

19:00 Everton - Man. United maçı canlı izle

19:00 Adanaspor - Gençlerbirliği maçı canlı izle

19:00 Adanaspor - Gençlerbirliği maçı canlı izle

19:00 Kasımpaşa - Galatasaray maçı canlı izle

19:00 Kasımpaşa - Galatasaray maçı canlı izle

19:00 Split - Osijek maçı canlı izle

19:00 Split - Osijek maçı canlı izle

19:00 Feirense - Arouca maçı canlı izle

19:00 Feirense - Arouca maçı canlı izle

19:00 Moreirense - Nacional Madeira maçı canlı izle

19:00 Moreirense - Nacional Madeira maçı canlı izle

19:00 Targu Mures - Botosani maçı canlı izle

19:00 Targu Mures - Botosani maçı canlı izle

19:00 Marsilya - Nancy maçı canlı izle

19:00 Marsilya - Nancy maçı canlı izle

19:30 Augsburg - Eintracht Frankfurt maçı canlı izle

19:30 Augsburg - Eintracht Frankfurt maçı canlı izle

20:00 Charleroi - Standard Liege maçı canlı izle

20:00 Charleroi - Standard Liege maçı canlı izle

20:00 Midtjylland - Aarhus maçı canlı izle

20:00 Midtjylland - Aarhus maçı canlı izle

20:00 Stabaek - Jerv maçı canlı izle

20:00 Stabaek - Jerv maçı canlı izle

20:00 Jagellonia - Lech Poznan maçı canlı izle

20:00 Jagellonia - Lech Poznan maçı canlı izle

20:00 Mallorca - Valladolid maçı canlı izle

20:00 Mallorca - Valladolid maçı canlı izle

20:00 Tenerife - Huesca maçı canlı izle

20:00 Tenerife - Huesca maçı canlı izle

20:30 Alaves - Las Palmas maçı canlı izle

20:30 Alaves - Las Palmas maçı canlı izle

20:30 Sporting Gijon - Osasuna maçı canlı izle

20:30 Sporting Gijon - Osasuna maçı canlı izle

20:30 Panathinaikos - Paok maçı canlı izle

20:30 Panathinaikos - Paok maçı canlı izle

20:30 Zirka Kirovohrad - Oleksandria maçı canlı izle

20:30 Zirka Kirovohrad - Oleksandria maçı canlı izle

21:00 Melgar - Universitario maçı canlı izle

21:00 Melgar - Universitario maçı canlı izle

21:00 Estoril - Belenenses maçı canlı izle

21:00 Estoril - Belenenses maçı canlı izle

21:30 Steaua Bükreş - Pandurii maçı canlı izle

21:30 Steaua Bükreş - Pandurii maçı canlı izle

22:00 Genk - Lokeren maçı canlı izle

22:00 Genk - Lokeren maçı canlı izle

22:00 Deportiu - Cordoba maçı canlı izle

22:00 Deportiu - Cordoba maçı canlı izle

22:45 Fiorentina - Palermo maçı canlı izle

22:45 Fiorentina - Palermo maçı canlı izle

22:45 Valencia - Malaga maçı canlı izle

22:45 Valencia - Malaga maçı canlı izle

22:45 Nice - Toulouse maçı canlı izle

22:45 Nice - Toulouse maçı canlı izle

23:00 Estudiantes Lp - Talleres maçı canlı izle

23:00 Estudiantes Lp - Talleres maçı canlı izle

23:00 Union Santa Fe - Rosario Central maçı canlı izle

23:00 Union Santa Fe - Rosario Central maçı canlı izle

23:15 Guimaraes - Chaves maçı canlı izle

23:15 Guimaraes - Chaves maçı canlı izle

00:00 Boca Juniors - Racing Club maçı canlı izle

00:00 Boca Juniors - Racing Club maçı canlı izle

00:00 Patronato - Velez Sarsfield maçı canlı izle

00:00 Patronato - Velez Sarsfield maçı canlı izle

00:00 Libertad - Olimpia Asuncion maçı canlı izle

00:00 Libertad - Olimpia Asuncion maçı canlı izle

00:00 Sporting Cristal - Depor Municipal maçı canlı izle

00:00 Sporting Cristal - Depor Municipal maçı canlı izle

01:15 Belgrano - Atl Temperley maçı canlı izle

01:15 Belgrano - Atl Temperley maçı canlı izle

02:00 Audax Italiano - Sl Quillota maçı canlı izle

02:00 Audax Italiano - Sl Quillota maçı canlı izle

02:00 Colo Colo - Everton de Vina maçı canlı izle

02:00 Colo Colo - Everton de Vina maçı canlı izle

02:10 Independiente - River Plate maçı canlı izle

02:10 Independiente - River Plate maçı canlı izle

02:10 General Diaz - Guarani Asuncion maçı canlı izle

02:10 General Diaz - Guarani Asuncion maçı canlı izle

14:30 Milan - Crotone maçı canlı izle

14:30 Milan - Crotone maçı canlı izle

14:30 Den Haag - Utrecht maçı canlı izle

14:30 Den Haag - Utrecht maçı canlı izle

15:00 Voluntari - Astra Giurgiu maçı canlı izle

15:00 Voluntari - Astra Giurgiu maçı canlı izle

15:00 Olimpik Donetsk - Karpaty Lviv maçı canlı izle

15:00 Olimpik Donetsk - Karpaty Lviv maçı canlı izle

15:30 Dukla Prag - Slovacko maçı canlı izle

15:30 Dukla Prag - Slovacko maçı canlı izle

15:30 Arminia Bielefeld - Bochum maçı canlı izle

15:30 Arminia Bielefeld - Bochum maçı canlı izle

15:30 Aue - Stuttgart maçı canlı izle

15:30 Aue - Stuttgart maçı canlı izle

15:30 Wurzburger K. - F. Dusseldorf maçı canlı izle

15:30 Wurzburger K. - F. Dusseldorf maçı canlı izle

15:45 Lausanne - Grasshoppers maçı canlı izle

15:45 Lausanne - Grasshoppers maçı canlı izle

15:45 Lugano - Thun maçı canlı izle

15:45 Lugano - Thun maçı canlı izle

16:00 Gaziantepspor - Akhisar Bld.Spor maçı canlı izle

16:00 Gaziantepspor - Akhisar Bld.Spor maçı canlı izle

16:00 Osmanlıspor - Karabükspor maçı canlı izle

16:00 Osmanlıspor - Karabükspor maçı canlı izle

16:00 Nordsjaelland - Odense maçı canlı izle

16:00 Nordsjaelland - Odense maçı canlı izle

16:00 Lokomotiv Moskova - Terek maçı canlı izle

16:00 Lokomotiv Moskova - Terek maçı canlı izle

16:00 Elazığspor - Denizlispor maçı canlı izle

16:00 Elazığspor - Denizlispor maçı canlı izle

16:30 Bournemouth - Liverpool maçı canlı izle

16:30 Bournemouth - Liverpool maçı canlı izle

16:30 Kortrijk - Anderlecht maçı canlı izle

16:30 Kortrijk - Anderlecht maçı canlı izle

16:30 Feyenoord - Sparta Rot. maçı canlı izle

16:30 Feyenoord - Sparta Rot. maçı canlı izle

16:30 Willem - Twente maçı canlı izle

16:30 Willem - Twente maçı canlı izle

17:00 Lazio - Roma maçı canlı izle

17:00 Lazio - Roma maçı canlı izle

17:00 Pescara - Cagliari maçı canlı izle

17:00 Pescara - Cagliari maçı canlı izle

17:00 Sampdoria - Torino maçı canlı izle

17:00 Sampdoria - Torino maçı canlı izle

17:00 Sassuolo - Empoli maçı canlı izle

17:00 Sassuolo - Empoli maçı canlı izle

17:00 Slaven Belupo - Hajduk Split maçı canlı izle

17:00 Slaven Belupo - Hajduk Split maçı canlı izle

17:00 Verona - Perugia maçı canlı izle

17:00 Verona - Perugia maçı canlı izle

17:00 Giresunspor - Sivasspor maçı canlı izle

17:00 Giresunspor - Sivasspor maçı canlı izle

17:00 Rennes - St Etienne maçı canlı izle

17:00 Rennes - St Etienne maçı canlı izle

17:30 Darmstadt - Hamburg maçı canlı izle

17:30 Darmstadt - Hamburg maçı canlı izle

17:30 Cracovia Krakow - Gornik Leczna maçı canlı izle

17:30 Cracovia Krakow - Gornik Leczna maçı canlı izle

18:00 Esbjerg - Brondby maçı canlı izle

18:00 Esbjerg - Brondby maçı canlı izle

18:00 Oviedo - Tarragona maçı canlı izle

18:00 Oviedo - Tarragona maçı canlı izle

18:00 St Gallen - Sion maçı canlı izle

18:00 St Gallen - Sion maçı canlı izle

18:00 Shakhtar Donetsk - S. Kamyanske maçı canlı izle

18:00 Shakhtar Donetsk - S. Kamyanske maçı canlı izle

18:15 Athletic Bilbao - Eibar maçı canlı izle

18:15 Athletic Bilbao - Eibar maçı canlı izle

18:30 Wolfsberger - Sturm Graz maçı canlı izle

18:30 Wolfsberger - Sturm Graz maçı canlı izle

18:30 Göztepe - Yeni Malatyaspor maçı canlı izle

18:30 Göztepe - Yeni Malatyaspor maçı canlı izle

18:45 Ajax - Groningen maçı canlı izle

18:45 Ajax - Groningen maçı canlı izle