19:00 Braga - Shakhtar Donetsk maçı canlı izle

19:00 Braga - Shakhtar Donetsk maçı canlı izle

19:00 Konyaspor - Gent maçı canlı izle

19:00 Konyaspor - Gent maçı canlı izle

19:00 Osmanlıspor - Zürih maçı canlı izle

19:00 Osmanlıspor - Zürih maçı canlı izle

19:00 Paok - Slovan Liberec maçı canlı izle

19:00 Paok - Slovan Liberec maçı canlı izle

19:00 Karabağ - Fiorentina maçı canlı izle

19:00 Karabağ - Fiorentina maçı canlı izle

19:00 Villarreal - Steaua maçı canlı izle

19:00 Villarreal - Steaua maçı canlı izle

21:00 Anderlecht - St Etienne maçı canlı izle

21:00 Anderlecht - St Etienne maçı canlı izle

21:00 Apoel - Olympiakos maçı canlı izle

21:00 Apoel - Olympiakos maçı canlı izle

21:00 Astra Giurgiu - Roma maçı canlı izle

21:00 Astra Giurgiu - Roma maçı canlı izle

21:00 Az Alkmaar - Zenit maçı canlı izle

21:00 Az Alkmaar - Zenit maçı canlı izle

21:00 Feyenoord - Fenerbahçe maçı canlı izle

21:00 Feyenoord - Fenerbahçe maçı canlı izle

21:00 Maccabi Tel Aviv - Dundalk maçı canlı izle

21:00 Maccabi Tel Aviv - Dundalk maçı canlı izle

21:00 Mainz - Kabala maçı canlı izle

21:00 Mainz - Kabala maçı canlı izle

21:00 Rapid Wien - Athletic Bilbao maçı canlı izle

21:00 Rapid Wien - Athletic Bilbao maçı canlı izle

21:00 Sassuolo - Genk maçı canlı izle

21:00 Sassuolo - Genk maçı canlı izle

21:00 Viktoria Plzen - Austria Wien maçı canlı izle

21:00 Viktoria Plzen - Austria Wien maçı canlı izle

21:00 Young Boys - Astana maçı canlı izle

21:00 Young Boys - Astana maçı canlı izle

21:00 Zorya Luhansk - Manchester Utd maçı canlı izle

21:00 Zorya Luhansk - Manchester Utd maçı canlı izle

21:00 Palestino - Colo Colo maçı canlı izle

21:00 Palestino - Colo Colo maçı canlı izle

23:05 Inter - Sparta Prag maçı canlı izle

23:05 Inter - Sparta Prag maçı canlı izle

23:05 Nice - Krasnodar maçı canlı izle

23:05 Nice - Krasnodar maçı canlı izle

23:05 Panathinaikos - Celta maçı canlı izle

23:05 Panathinaikos - Celta maçı canlı izle

23:05 Salzburg - Schalke maçı canlı izle

23:05 Salzburg - Schalke maçı canlı izle

23:05 Southampton - Hapoel Beer Sheva maçı canlı izle

23:05 Southampton - Hapoel Beer Sheva maçı canlı izle

23:05 Standard Liege - Ajax maçı canlı izle

23:05 Standard Liege - Ajax maçı canlı izle

00:00 Audax Italiano - Iquique maçı canlı izle

00:00 Audax Italiano - Iquique maçı canlı izle

00:00 Temuco - Univ. Catolica maçı canlı izle

00:00 Temuco - Univ. Catolica maçı canlı izle

00:00 Union Espanola - Sl Quillota maçı canlı izle

00:00 Union Espanola - Sl Quillota maçı canlı izle