21:30 Cobresal - Univ de Concepcion maçı canlı izle

21:30 Cobresal - Univ de Concepcion maçı canlı izle

21:30 Csu Craiova - Cfr Cluj maçı canlı izle

21:30 Csu Craiova - Cfr Cluj maçı canlı izle

22:00 Amiens - Sochaux maçı canlı izle

22:00 Amiens - Sochaux maçı canlı izle

22:00 Bourg Peronnas - Clermont maçı canlı izle

22:00 Bourg Peronnas - Clermont maçı canlı izle

22:00 Chamois Niortais - Le Havre maçı canlı izle

22:00 Chamois Niortais - Le Havre maçı canlı izle

22:00 Gfco Ajaccio - Ajaccio maçı canlı izle

22:00 Gfco Ajaccio - Ajaccio maçı canlı izle

22:00 Nimes - Brest maçı canlı izle

22:00 Nimes - Brest maçı canlı izle

22:00 Red Star Paris - Valenciennes maçı canlı izle

22:00 Red Star Paris - Valenciennes maçı canlı izle

22:00 Tours - Laval maçı canlı izle

22:00 Tours - Laval maçı canlı izle

22:00 Troyes - Auxerre maçı canlı izle

22:00 Troyes - Auxerre maçı canlı izle

22:00 Groningen - Roda maçı canlı izle

22:00 Groningen - Roda maçı canlı izle

22:00 Sevilla B - Deportiu maçı canlı izle

22:00 Sevilla B - Deportiu maçı canlı izle

22:15 Sonderjyske - Nordsjaelland maçı canlı izle

22:15 Sonderjyske - Nordsjaelland maçı canlı izle

22:30 Eintracht Frankfurt - Hoffenheim maçı canlı izle

22:30 Eintracht Frankfurt - Hoffenheim maçı canlı izle

22:30 Lokeren - Zulte Waregem maçı canlı izle

22:30 Lokeren - Zulte Waregem maçı canlı izle

22:30 Pisa - Bari maçı canlı izle

22:30 Pisa - Bari maçı canlı izle

22:30 Lechia Gdansk - Slask Wroclaw maçı canlı izle

22:30 Lechia Gdansk - Slask Wroclaw maçı canlı izle

22:45 Dijon - Marsilya maçı canlı izle

22:45 Dijon - Marsilya maçı canlı izle

22:45 Malaga - Granada maçı canlı izle

22:45 Malaga - Granada maçı canlı izle

22:45 Brighton - Leeds maçı canlı izle

22:45 Brighton - Leeds maçı canlı izle

22:45 Partick Thistle - Celtic maçı canlı izle

22:45 Partick Thistle - Celtic maçı canlı izle

23:00 Aldosivi - Patronato maçı canlı izle

23:00 Aldosivi - Patronato maçı canlı izle

23:30 Setubal - Estoril maçı canlı izle

23:30 Setubal - Estoril maçı canlı izle

01:10 Sarmiento - Tigre maçı canlı izle

01:10 Sarmiento - Tigre maçı canlı izle

02:00 Univ. de Chile - Huachipato maçı canlı izle

02:00 Univ. de Chile - Huachipato maçı canlı izle

02:10 Rubio Nu - Libertad maçı canlı izle

02:10 Rubio Nu - Libertad maçı canlı izle

03:15 Atl Temperley - Godoy Cruz maçı canlı izle

03:15 Atl Temperley - Godoy Cruz maçı canlı izle