21:15 Chaves - Moreirense maçı canlı izle

21:15 Chaves - Moreirense maçı canlı izle

21:30 Dinamo Bükreş - Targu Mures maçı canlı izle

21:30 Dinamo Bükreş - Targu Mures maçı canlı izle

21:45 Heerenveen - Excelsior maçı canlı izle

21:45 Heerenveen - Excelsior maçı canlı izle

21:45 Psv Eindhoven - Go Ahead Eagles maçı canlı izle

21:45 Psv Eindhoven - Go Ahead Eagles maçı canlı izle

22:00 Bastia - Metz maçı canlı izle

22:00 Bastia - Metz maçı canlı izle

22:00 Lille - Montpellier maçı canlı izle

22:00 Lille - Montpellier maçı canlı izle

22:00 Nancy - Angers maçı canlı izle

22:00 Nancy - Angers maçı canlı izle

22:00 Nantes - Caen maçı canlı izle

22:00 Nantes - Caen maçı canlı izle

22:00 Toulouse - Lorient maçı canlı izle

22:00 Toulouse - Lorient maçı canlı izle

22:00 Kortrijk - Sint Truiden maçı canlı izle

22:00 Kortrijk - Sint Truiden maçı canlı izle

22:00 Levante - Tenerife maçı canlı izle

22:00 Levante - Tenerife maçı canlı izle

22:00 Basel - St Gallen maçı canlı izle

22:00 Basel - St Gallen maçı canlı izle

22:30 Mouscron Peruwelz - Mechelen maçı canlı izle

22:30 Mouscron Peruwelz - Mechelen maçı canlı izle

22:30 Wisla Krakow - Cracovia Krakow maçı canlı izle

22:30 Wisla Krakow - Cracovia Krakow maçı canlı izle

22:45 Sampdoria - Lazio maçı canlı izle

22:45 Sampdoria - Lazio maçı canlı izle

22:45 Real Madrid - Deportivo maçı canlı izle

22:45 Real Madrid - Deportivo maçı canlı izle

22:45 Zwolle - Willem maçı canlı izle

22:45 Zwolle - Willem maçı canlı izle

23:00 San Lorenzo - Union Santa Fe maçı canlı izle

23:00 San Lorenzo - Union Santa Fe maçı canlı izle

23:00 Talleres - Newells Old Boys maçı canlı izle

23:00 Talleres - Newells Old Boys maçı canlı izle

23:00 Velez Sarsfield - Rafaela maçı canlı izle

23:00 Velez Sarsfield - Rafaela maçı canlı izle

23:00 Universitario - Depor Municipal maçı canlı izle

23:00 Universitario - Depor Municipal maçı canlı izle

23:30 Boavista - Guimaraes maçı canlı izle

23:30 Boavista - Guimaraes maçı canlı izle

01:15 Gimnasia La Plata - Belgrano maçı canlı izle

01:15 Gimnasia La Plata - Belgrano maçı canlı izle

01:30 Everton de Vina - Antofagasta maçı canlı izle

01:30 Everton de Vina - Antofagasta maçı canlı izle

02:00 Racing Club - Olimpo maçı canlı izle

02:00 Racing Club - Olimpo maçı canlı izle

02:10 River Plate (Par) - Sol de America maçı canlı izle

02:10 River Plate (Par) - Sol de America maçı canlı izle

04:00 Toronto - Seattle maçı canlı izle

04:00 Toronto - Seattle maçı canlı izle

14:00 Perth Glory - Newcastle Jets maçı canlı izle

14:00 Perth Glory - Newcastle Jets maçı canlı izle

14:45 Belenenses - Maritimo maçı canlı izle

14:45 Belenenses - Maritimo maçı canlı izle

15:00 Osasuna - Barcelona maçı canlı izle

15:00 Osasuna - Barcelona maçı canlı izle

15:00 Bochum - 1860 Münih maçı canlı izle

15:00 Bochum - 1860 Münih maçı canlı izle

15:00 Kaiserslautern - Aue maçı canlı izle

15:00 Kaiserslautern - Aue maçı canlı izle

15:00 Volyn Lutsk - Vorskla Poltava maçı canlı izle

15:00 Volyn Lutsk - Vorskla Poltava maçı canlı izle

15:30 Watford - Everton maçı canlı izle

15:30 Watford - Everton maçı canlı izle

16:00 Rizespor - Kasımpaşa maçı canlı izle

16:00 Rizespor - Kasımpaşa maçı canlı izle

16:00 Asteras Tripolis - Veria maçı canlı izle

16:00 Asteras Tripolis - Veria maçı canlı izle

16:00 Adana Demirspor - Boluspor maçı canlı izle

16:00 Adana Demirspor - Boluspor maçı canlı izle

16:30 Dijon - Marsilya maçı canlı izle

16:30 Dijon - Marsilya maçı canlı izle

17:00 Cibalia - Hajduk Split maçı canlı izle

17:00 Cibalia - Hajduk Split maçı canlı izle

17:00 Strasbourg - Lens maçı canlı izle

17:00 Strasbourg - Lens maçı canlı izle

17:00 Vicenza - Verona maçı canlı izle

17:00 Vicenza - Verona maçı canlı izle

17:00 Pandurii - Gaz Metan M. maçı canlı izle

17:00 Pandurii Tg. Jiu - Gaz Metan M. maçı canlı izle

17:30 Bayern - Wolfsburg maçı canlı izle

17:30 Bayern - Wolfsburg maçı canlı izle

17:30 Köln - Dortmund maçı canlı izle

17:30 Köln - Dortmund maçı canlı izle

17:30 Freiburg - Darmstadt maçı canlı izle

17:30 Freiburg - Darmstadt maçı canlı izle

17:30 Hamburg - Augsburg maçı canlı izle

17:30 Hamburg - Augsburg maçı canlı izle

17:30 Ingolstadt - Rb Leipzig maçı canlı izle

17:30 Ingolstadt - Rb Leipzig maçı canlı izle

17:30 Gornik Leczna - Nieciecza maçı canlı izle

17:30 Gornik Leczna - Nieciecza maçı canlı izle

18:00 Arsenal - Stoke maçı canlı izle

18:00 Arsenal - Stoke maçı canlı izle

18:00 Burnley - Bournemouth maçı canlı izle

18:00 Burnley - Bournemouth maçı canlı izle

18:00 Hull - Crystal Palace maçı canlı izle

18:00 Hull - Crystal Palace maçı canlı izle

18:00 Swansea - Sunderland maçı canlı izle

18:00 Swansea - Sunderland maçı canlı izle

18:00 Altach - Wolfsberger maçı canlı izle

18:00 Altach - Wolfsberger maçı canlı izle

18:00 Lyngby - Silkeborg maçı canlı izle

18:00 Lyngby - Silkeborg maçı canlı izle

18:00 Brentford - Burton Albion maçı canlı izle

18:00 Brentford - Burton Albion maçı canlı izle

18:00 Tarragona - Rayo Vallecano maçı canlı izle

18:00 Tarragona - Rayo Vallecano maçı canlı izle

18:15 Sociedad - Valencia maçı canlı izle

18:15 Sociedad - Valencia maçı canlı izle

18:30 Balıkesirspor - Şanlıurfaspor maçı canlı izle

18:30 Balıkesirspor - Şanlıurfaspor maçı canlı izle

19:00 Bordeaux - Monaco maçı canlı izle

19:00 Bordeaux - Monaco maçı canlı izle

19:00 Beşiktaş - Bursaspor maçı canlı izle

19:00 Beşiktaş - Bursaspor maçı canlı izle

19:00 Gençlerbirliği - İst. Başakşehir maçı canlı izle

19:00 Gençlerbirliği - İst. Başakşehir maçı canlı izle

19:00 Istra - Osijek maçı canlı izle

19:00 Istra - Osijek maçı canlı izle

19:00 Botosani - Csms Iasi maçı canlı izle

19:00 Botosani - Csms Iasi maçı canlı izle

19:45 Vaduz - Lausanne maçı canlı izle

19:45 Vaduz - Lausanne maçı canlı izle

20:00 Crotone - Pescara maçı canlı izle

20:00 Crotone - Pescara maçı canlı izle

20:00 Eupen - Charleroi maçı canlı izle

20:00 Eupen - Charleroi maçı canlı izle

20:00 Ferencvaros - Mtk maçı canlı izle

20:00 Ferencvaros - Mtk maçı canlı izle

20:00 Wisla Plock - Ruch Chorzow maçı canlı izle

20:00 Wisla Plock - Ruch Chorzow maçı canlı izle

20:00 Elche - Getafe maçı canlı izle

20:00 Elche - Getafe maçı canlı izle

20:00 Huesca - Murcia maçı canlı izle

20:00 Huesca - Murcia maçı canlı izle

20:30 Leicester - Manchester City maçı canlı izle

20:30 Leicester - Manchester City maçı canlı izle

20:30 Hertha - Werder Bremen maçı canlı izle

20:30 Hertha - Werder Bremen maçı canlı izle

20:30 Las Palmas - Leganes maçı canlı izle

20:30 Las Palmas - Leganes maçı canlı izle

20:30 Mattersburg - Admira Wm maçı canlı izle

20:30 Mattersburg - Admira Wm maçı canlı izle

20:30 Aek - Levadiakos maçı canlı izle

20:30 Aek - Levadiakos maçı canlı izle

20:30 Nijmegen - Den Haag maçı canlı izle

20:30 Nijmegen - Den Haag maçı canlı izle