21:30 Steaua - Poli Timişoara maçı canlı izle

21:30 Steaua - Poli Timişoara maçı canlı izle

21:45 Feyenoord - Vitesse maçı canlı izle

21:45 Feyenoord - Vitesse maçı canlı izle

22:00 Charleroi - Mouscron Peruwelz maçı canlı izle

22:00 Charleroi - Mouscron Peruwelz maçı canlı izle

22:00 Mechelen - Waasland Beveren maçı canlı izle

22:00 Mechelen - Waasland Beveren maçı canlı izle

22:00 Westerlo - Lokeren maçı canlı izle

22:00 Westerlo - Lokeren maçı canlı izle

22:00 Girona - Tarragona maçı canlı izle

22:00 Girona - Tarragona maçı canlı izle

22:00 Caen - Metz maçı canlı izle

22:00 Caen - Metz maçı canlı izle

22:00 Lorient - St Etienne maçı canlı izle

22:00 Lorient - St Etienne maçı canlı izle

22:00 Montpellier - Bordeaux maçı canlı izle

22:00 Montpellier - Bordeaux maçı canlı izle

22:00 Rennes - Bastia maçı canlı izle

22:00 Rennes - Bastia maçı canlı izle

22:00 Toulouse - Nancy maçı canlı izle

22:00 Toulouse - Nancy maçı canlı izle

22:30 Sint Truiden - Gent maçı canlı izle

22:30 Sint Truiden - Gent maçı canlı izle

22:30 Cracovia Krakow - Lech Poznan maçı canlı izle

22:30 Cracovia Krakow - Lech Poznan maçı canlı izle

22:45 Twente - Az Alkmaar maçı canlı izle

22:45 Twente - Az Alkmaar maçı canlı izle

22:45 Juventus - Roma maçı canlı izle

22:45 Juventus - Roma maçı canlı izle

22:45 Sevilla - Malaga maçı canlı izle

22:45 Sevilla - Malaga maçı canlı izle

23:00 Estudiantes Lp - Defensa Justicia maçı canlı izle

23:00 Estudiantes Lp - Defensa Justicia maçı canlı izle

23:00 Sarmiento - Aldosivi maçı canlı izle

23:00 Sarmiento - Aldosivi maçı canlı izle

23:30 Estoril - Benfica maçı canlı izle

23:30 Estoril - Benfica maçı canlı izle

00:00 Cerro Porteno - Sportivo Luqueno maçı canlı izle

00:00 Cerro Porteno - Sportivo Luqueno maçı canlı izle

00:00 Sol de America - Depor Capiata maçı canlı izle

00:00 Sol de America - Depor Capiata maçı canlı izle

00:15 Union Santa Fe - Racing Club maçı canlı izle

00:15 Union Santa Fe - Racing Club maçı canlı izle

01:30 Rafaela - Patronato maçı canlı izle

01:30 Rafaela - Patronato maçı canlı izle

02:00 Independiente - Banfield maçı canlı izle

02:00 Independiente - Banfield maçı canlı izle

02:10 N. Asuncion - River Plate (Par) maçı canlı izle

02:10 N. Asuncion - River Plate (Par) maçı canlı izle