21:00 Guimaraes - Setubal maçı canlı izle

21:00 Guimaraes - Setubal maçı canlı izle

21:30 Csms Iasi - Dinamo Bükreş maçı canlı izle

21:30 Csms Iasi - Dinamo Bükreş maçı canlı izle

22:00 Anderlecht - Eupen maçı canlı izle

22:00 Anderlecht - Eupen maçı canlı izle

22:00 Cadiz - Sevilla B maçı canlı izle

22:00 Cadiz - Sevilla B maçı canlı izle

22:45 Monaco - Lyon maçı canlı izle

22:45 Monaco - Lyon maçı canlı izle

22:45 Genoa - Palermo maçı canlı izle

22:45 Genoa - Palermo maçı canlı izle

22:45 Lazio - Fiorentina maçı canlı izle

22:45 Lazio - Fiorentina maçı canlı izle

22:45 Barcelona - Espanyol maçı canlı izle

22:45 Barcelona - Espanyol maçı canlı izle

23:00 Belgrano - Rosario Central maçı canlı izle

23:00 Belgrano - Rosario Central maçı canlı izle

23:00 Lanus - San Lorenzo maçı canlı izle

23:00 Lanus - San Lorenzo maçı canlı izle

23:15 Sporting Lizbon - Braga maçı canlı izle

23:15 Sporting Lizbon - Braga maçı canlı izle

23:30 Sporting Cristal - Melgar maçı canlı izle

23:30 Sporting Cristal - Melgar maçı canlı izle

00:00 Arsenal Sarandi - Velez Sarsfield maçı canlı izle

00:00 Arsenal Sarandi - Velez Sarsfield maçı canlı izle

00:00 Guarani Asuncion - O. Asuncion maçı canlı izle

00:00 Guarani Asuncion - O. Asuncion maçı canlı izle

00:30 Boca Juniors - Colon Santa Fe maçı canlı izle

00:30 Boca Juniors - Colon Santa Fe maçı canlı izle

01:30 Newells Old Boys - San Martin Sj maçı canlı izle

01:30 Newells Old Boys - San Martin Sj maçı canlı izle

02:00 Olimpo - River Plate maçı canlı izle

02:00 Olimpo - River Plate maçı canlı izle

02:00 Santa Fe - Deportes Tolima maçı canlı izle

02:00 Santa Fe - Deportes Tolima maçı canlı izle

09:00 Cc Mariners - Brisbane Roar maçı canlı izle

09:00 Cc Mariners - Brisbane Roar maçı canlı izle

10:00 Club America - Atletico Nacional maçı canlı izle

10:00 Club America - Atletico Nacional maçı canlı izle

13:00 Ümraniyespor - Gaziantep Bşb. maçı canlı izle

13:00 Ümraniyespor - Gaziantep Bşb. maçı canlı izle

13:30 Real Madrid - Kashima maçı canlı izle

13:30 Real Madrid - Kashima maçı canlı izle

13:30 Gaziantepspor - Rizespor maçı canlı izle

13:30 Gaziantepspor - Rizespor maçı canlı izle

13:30 Karabükspor - Konyaspor maçı canlı izle

13:30 Karabükspor - Konyaspor maçı canlı izle

14:30 Excelsior - Nijmegen maçı canlı izle

14:30 Excelsior - Nijmegen maçı canlı izle

14:30 Sassuolo - Inter maçı canlı izle

14:30 Sassuolo - Inter maçı canlı izle

15:00 Qpr - Aston Villa maçı canlı izle

15:00 Qpr - Aston Villa maçı canlı izle

15:30 Arminia Bielefeld - Dinamo Dresden maçı canlı izle

15:30 Arminia Bielefeld - Dinamo Dresden maçı canlı izle

15:30 Hannover - Sandhausen maçı canlı izle

15:30 Hannover - Sandhausen maçı canlı izle

15:30 Wurzburger Kickers - Stuttgart maçı canlı izle

15:30 Wurzburger Kickers - Stuttgart maçı canlı izle

16:00 Zwickau - Duisburg maçı canlı izle

16:00 Zwickau - Duisburg maçı canlı izle

16:00 Olympiakos - Panetolikos maçı canlı izle

16:00 Olympiakos - Panetolikos maçı canlı izle

16:00 Eskişehirspor - Denizlispor maçı canlı izle

16:00 Eskişehirspor - Denizlispor maçı canlı izle

16:00 Adanaspor - Kayserispor maçı canlı izle

16:00 Adanaspor - Kayserispor maçı canlı izle

16:30 Genk - Standard Liege maçı canlı izle

16:30 Genk - Standard Liege maçı canlı izle

16:30 Bournemouth - Southampton maçı canlı izle

16:30 Bournemouth - Southampton maçı canlı izle

16:30 Den Haag - Sparta Rot. maçı canlı izle

16:30 Den Haag - Sparta Rot. maçı canlı izle

16:30 Groningen - Go Ahead Eagles maçı canlı izle

16:30 Groningen - Go Ahead Eagles maçı canlı izle

16:30 Heracles - Zwolle maçı canlı izle

16:30 Heracles - Zwolle maçı canlı izle

16:30 Caen - Metz maçı canlı izle

16:30 Caen - Metz maçı canlı izle

17:00 Slaven Belupo - Cibalia maçı canlı izle

17:00 Slaven Belupo - Cibalia maçı canlı izle

17:00 Nice - Dijon maçı canlı izle

17:00 Nice - Dijon maçı canlı izle

17:00 Chievo - Sampdoria maçı canlı izle

17:00 Chievo - Sampdoria maçı canlı izle

17:00 Napoli - Torino maçı canlı izle

17:00 Napoli - Torino maçı canlı izle

17:00 Pescara - Bologna maçı canlı izle

17:00 Pescara - Bologna maçı canlı izle

17:00 Udinese - Crotone maçı canlı izle

17:00 Udinese - Crotone maçı canlı izle

17:30 Slask Wroclaw - Arka Gdynia maçı canlı izle

17:30 Slask Wroclaw - Arka Gdynia maçı canlı izle

17:30 Darmstadt - Bayern maçı canlı izle

17:30 Darmstadt - Bayern maçı canlı izle

18:00 Murcia - Levante maçı canlı izle

18:00 Murcia - Levante maçı canlı izle

18:15 Iraklis - Asteras Tripolis maçı canlı izle

18:15 Iraklis - Asteras Tripolis maçı canlı izle

18:15 Levadiakos - Panionios maçı canlı izle

18:15 Levadiakos - Panionios maçı canlı izle

18:15 Leganes - Eibar maçı canlı izle

18:15 Leganes - Eibar maçı canlı izle

18:30 Altach - Rapid Wien maçı canlı izle

18:30 Altach - Rapid Wien maçı canlı izle

18:30 Y. Malatyaspor - Adana Demirspor maçı canlı izle

18:30 Y. Malatyaspor - Adana Demirspor maçı canlı izle

18:45 Ajax - Psv Eindhoven maçı canlı izle

18:45 Ajax - Psv Eindhoven maçı canlı izle

19:00 Lokomotiva - Split maçı canlı izle

19:00 Lokomotiva - Split maçı canlı izle

19:00 Manchester City - Arsenal maçı canlı izle

19:00 Manchester City - Arsenal maçı canlı izle

19:00 Tottenham - Burnley maçı canlı izle

19:00 Tottenham - Burnley maçı canlı izle

19:00 Rio Ave - Nacional Madeira maçı canlı izle

19:00 Rio Ave - Nacional Madeira maçı canlı izle

19:00 Tondela - Boavista maçı canlı izle

19:00 Tondela - Boavista maçı canlı izle

19:00 Targu Mures - Pandurii Tg. Jiu maçı canlı izle

19:00 Targu Mures - Pandurii Tg. Jiu maçı canlı izle

19:00 Marsilya - Lille maçı canlı izle

19:00 Marsilya - Lille maçı canlı izle

19:00 Alanyaspor - Akhisar Bld.G.Spor maçı canlı izle

19:00 Alanyaspor - Akhisar Bld.G.Spor maçı canlı izle

19:00 Osmanlıspor - Galatasaray maçı canlı izle

19:00 Osmanlıspor - Galatasaray maçı canlı izle

19:30 Benevento - Ascoli Picchio maçı canlı izle

19:30 Benevento - Ascoli Picchio maçı canlı izle

19:30 Leverkusen - Ingolstadt maçı canlı izle

19:30 Leverkusen - Ingolstadt maçı canlı izle

20:00 Club Brugge - Kortrijk maçı canlı izle

20:00 Club Brugge - Kortrijk maçı canlı izle

20:00 Legia Varşova - Gornik Leczna maçı canlı izle

20:00 Legia Varşova - Gornik Leczna maçı canlı izle

20:00 Mirandes - Almeria maçı canlı izle

20:00 Mirandes - Almeria maçı canlı izle

20:00 Numancia - Mallorca maçı canlı izle

20:00 Numancia - Mallorca maçı canlı izle

20:00 Rayo Vallecano - Zaragoza maçı canlı izle

20:00 Rayo Vallecano - Zaragoza maçı canlı izle

20:30 Larisa - Panathinaikos maçı canlı izle

20:30 Larisa - Panathinaikos maçı canlı izle

20:30 Deportivo - Osasuna maçı canlı izle

20:30 Deportivo - Osasuna maçı canlı izle