14:00 Athletic Bilbao - Alaves maçı canlı izle

14:00 Athletic Bilbao - Alaves maçı canlı izle

14:00 Alcorcon - Murcia maçı canlı izle

14:00 Alcorcon - Murcia maçı canlı izle

14:30 Cardiff - Fulham maçı canlı izle

14:30 Cardiff - Fulham maçı canlı izle

14:30 Udinese - Inter maçı canlı izle

14:30 Udinese - Inter maçı canlı izle

16:00 Paok - Pas Giannina maçı canlı izle

16:00 Paok - Pas Giannina maçı canlı izle

16:15 Auxerre - Troyes maçı canlı izle

16:15 Auxerre - Troyes maçı canlı izle

16:15 Clermont - Bordeaux maçı canlı izle

16:15 Clermont - Bordeaux maçı canlı izle

16:15 Lens - Metz maçı canlı izle

16:15 Lens - Metz maçı canlı izle

16:15 Lorient - Nice maçı canlı izle

16:15 Lorient - Nice maçı canlı izle

16:15 Toulouse - Marsilya maçı canlı izle

16:15 Toulouse - Marsilya maçı canlı izle

16:30 Liverpool - Plymouth maçı canlı izle

16:30 Liverpool - Plymouth maçı canlı izle

17:00 Chievo - Atalanta maçı canlı izle

17:00 Chievo - Atalanta maçı canlı izle

17:00 Genoa - Roma maçı canlı izle

17:00 Genoa - Roma maçı canlı izle

17:00 Lazio - Crotone maçı canlı izle

17:00 Lazio - Crotone maçı canlı izle

17:00 Sassuolo - Torino maçı canlı izle

17:00 Sassuolo - Torino maçı canlı izle

18:00 Chelsea - Peterborough maçı canlı izle

18:00 Chelsea - Peterborough maçı canlı izle

18:00 Middlesbrough - Sheffield Wed maçı canlı izle

18:00 Middlesbrough - Sheffield Wed maçı canlı izle

18:00 Tarragona - Tenerife maçı canlı izle

18:00 Tarragona - Tenerife maçı canlı izle

18:15 Veria - Iraklis maçı canlı izle

18:15 Veria - Iraklis maçı canlı izle

18:15 Panetolikos - Panionios maçı canlı izle

18:15 Panetolikos - Panionios maçı canlı izle

18:15 Betis - Leganes maçı canlı izle

18:15 Betis - Leganes maçı canlı izle

19:00 Tottenham - Aston Villa maçı canlı izle

19:00 Tottenham - Aston Villa maçı canlı izle

19:00 Rio Ave - Chaves maçı canlı izle

19:00 Rio Ave - Chaves maçı canlı izle

19:00 Tondela - Arouca maçı canlı izle

19:00 Tondela - Arouca maçı canlı izle

20:00 Milan - Cagliari maçı canlı izle

20:00 Milan - Cagliari maçı canlı izle

20:00 Elche - Cadiz maçı canlı izle

20:00 Elche - Cadiz maçı canlı izle

20:00 Zaragoza - Girona maçı canlı izle

20:00 Zaragoza - Girona maçı canlı izle

20:30 Xanthi - Olympiakos maçı canlı izle

20:30 Xanthi - Olympiakos maçı canlı izle

20:30 Celta - Malaga maçı canlı izle

20:30 Celta - Malaga maçı canlı izle

21:00 Toluca - Atlas maçı canlı izle

21:00 Toluca - Atlas maçı canlı izle

21:00 Boavista - Setubal maçı canlı izle

21:00 Boavista - Setubal maçı canlı izle

22:00 Sevilla B - Oviedo maçı canlı izle

22:00 Sevilla B - Oviedo maçı canlı izle

22:45 Juventus - Bologna maçı canlı izle

22:45 Juventus - Bologna maçı canlı izle

22:45 Villarreal - Barcelona maçı canlı izle

22:45 Villarreal - Barcelona maçı canlı izle

23:00 Lyon - Montpellier maçı canlı izle

23:00 Lyon - Montpellier maçı canlı izle

23:15 Sporting Lisbon - Feirense maçı canlı izle

23:15 Sporting Lisbon - Feirense maçı canlı izle