burkaysport etiketine sahip kayıtlar gösteriliyor. Tüm kayıtları göster
burkaysport etiketine sahip kayıtlar gösteriliyor. Tüm kayıtları göster

23 Nisan 2014 Tüm maçlar bu kanal da

Canlı izleyebileceğiniz maçların tam listesi aşağıda. Hahasport , canlı maç izle , sportlemon , justin tv gibi sitelerin en kaliteli yayınlarını bu site üzerinden ücretsiz izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

  • 01:45 Club Nacional – Velez Sarsfield maçını canlı...
  • 02:00 Miami Heat – Charlotte Bobcats NBA maçını ca...
  • 02:30 New York RedBulls – Houston maçını canlı izl...
  • 02:30 America-RN – Boavista maçını canlı izle
  • 02:30 Brasiliense – Princesa Solimoes maçını canlı...
  • 03:00 Toluca – Cruz Azul maçını canlı izle
  • 03:00 San Antonio Spurs – Dallas Mavericks NBA maç...
  • 04:00 CRB – Sao Paulo maçını canlı izle
  • 04:00 Tupi – Fluminense maçını canlı izle
  • 04:00 Atl. Nacional – Atletico-MG maçını canlı izl...
  • 04:00 San Lorenzo – Gremio maçını canlı izle
  • 04:30 Houston Rockets – Portland Trail Blazers NBA...
  • 06:10 Santos Laguna – Lanus maçını canlı izle
  • Biten Maçlar:
  • 14:00 Pohang – Buriram maçını canlı izle
  • 14:00 Shandong Luneng – C-Osaka maçını canlı izle
  • 16:00 Lok. Sofia – Botev Plovdiv maçını canlı izle...
  • 17:00 Sevastopol – M. Zaporozhye maçını canlı izle...
  • 17:00 Zorya – Karpaty maçını canlı izle
  • 17:30 ND Triglav – NK Domzale maçını canlı izle
  • 18:00 Lok. Plovdiv – Ludogorets maçını canlı izle
  • 18:00 Apollon – Anorthosis maçını canlı izle
  • 18:00 Omonia – Ermis maçını canlı izle
  • 18:00 Maritimo B – Sporting B maçını canlı izle
  • 18:30 Maribor – Rudar Velenje maçını canlı izle
  • 19:00 Ferencvaros – Diosgyor maçını canlı izle
  • 19:00 Shakhtar Donetsk – Tavriya maçını canlı izle...
  • 19:30 Al-Jazira – Al Shabab maçını canlı izle
  • 19:30 Esteghlal – Al-Rayyan maçını canlı izle
  • 19:30 PSG – Evian TG maçını canlı izle
  • 19:30 Toulouse – Lyon maçını canlı izle
  • 19:30 Arka – Leczna maçını canlı izle
  • 19:30 Panathinaikos – CSKA Moskova euroleague maçı...
  • 20:15 Al Jaish – Bunyodkor maçını canlı izle
  • 20:15 Al-Fath – Foolad maçını canlı izle
  • 20:45 Maccabi Tel Aviv – Armani Milano euroleague ...
  • 21:45 Olympiakos – Real Madrid euroleague maçını c...
  • 21:45 Real Madrid – Bayern Münih maçını canlı izle...
  • 21:45 Real Madrid – Bayern Münih maçını canlı izle...
  • 21:45 Real Madrid – Bayern Münih maçını canlı izle...
  • 21:45 Real Madrid – Bayern Münih maçını canlı izle...
  • 21:45 Real Madrid – Bayern Münih maçını canlı izle...
  • 21 Nisan Canlı maç izle

    Canlı izleyebileceğiniz maçların tam listesi aşağıda. Hahasport , canlı maç izle , sportlemon , justin tv gibi sitelerin en kaliteli yayınlarını bu site üzerinden ücretsiz izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

  • ------------------------! GÜNÜN KUPONU BU LİNKTE !----------------------------
  • 19:00 Genk – Anderlecht
  • 19:00 Hajduk Split – Lok. Zagreb
  • 19:00 Brann – Lilleström
  • 19:00 Molde – Sarpsborg 08
  • 19:00 Odd – Stabaek
  • 19:00 Sogndal – Strömsgodset
  • 19:15 Leeds – Nottingham
  • 19:15 Barnet – Braintree
  • 19:30 Mattersburg – Kapfenberg
  • 19:30 FC Brasov – Concordia
  • 20:00 Antalyaspor – Sivasspor
  • 20:00 Karabükspor – Eskişehirspor
  • 20:00 FC Copenhagen – Esbjerg
  • 20:00 Godoy Cruz – Atl. Rafaela
  • 20:00 Bodo/Glimt – Rosenborg
  • 20:00 Vitoria Setubal – Braga
  • 20:00 Olympiakos – Real Madrid euroleague
  • 20:50 Sakhnin – M. Tel Aviv
  • 21:00 V. Constanta – Steaua Bükreş
  • 21:15 Köln – Bochum
  • 21:15 Maccabi Tel Aviv – Armani Milano euroleague
  • 21:30 Chateauroux – Lens
  • 21:30 Orleans – Chalon/Saone basket
  • 21:30 Bilbao – Murcia basketbol
  • 21:45 Panathinaikos – CSKA Moskova euroleague
  • 22:00 Manchester City – West Brom
  • 22:00 FC Porto – Rio Ave
  • 22:10 Gimnasia L.P. – All Boys
  • 23:00 Malaga – Villarreal
  • 02:00 S. Wanderers – Cobresal
  • 03:00 Oklahoma City Thunder – Memphis Grizzlies NB...
  • 05:30 Los Angeles Clippers – Golden State Warriors...
  • Biten Maçlar :
  • 14:00 Sonderjyske – Nordsjaelland
  • 14:00 Fredrikstad – Hodd
  • 14:15 Leyton Orient – Wolves
  • 15:00 Zurich – Basel
  • 15:30 Club Brugge – Standart Liege
  • 15:30 Willem II – Telstar
  • 15:30 Den Bosch – Dordrecht
  • 16:00 Midtjylland – Viborg
  • 16:00 Levski – CSKA Sofia
  • 16:00 Atvidabergs – Gefle
  • 16:00 Falkenbergs – Elfsborg
  • 16:00 Honefoss – Tromsø
  • 16:30 Aalesund – Start
  • 16:30 Vålerenga – Sandnes
  • 16:30 Viking – Haugesund
  • 17:00 Istra 1961 – Belupo
  • 17:00 Burnley – Wigan
  • 17:30 Slavia Prag – Viktoria Plzen
  • 18:00 Aarhus – Brondby
  • 18:00 Volga Novgorod – FK Rostov
  • 18:00 M. Saransk – Luch Energiya
  • 18:30 Brommapojkarna – Örebro
  • 18:30 Malmö – Djurgården
  • 18:30 Poli Timisoara – U. Cluj
  • 20 Nisan Günü Canlı Yayınlayacağımız Maçlar

    Canlı izleyebileceğiniz maçların tam listesi aşağıda. Hahasport , canlı maç izle , sportlemon , justin tv gibi sitelerin en kaliteli yayınlarını bu site üzerinden ücretsiz izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

    20 Nisan Pazar Canlı Maç İzle



  • ------------------------! GÜNÜN KUPONU BU LİNKTE !----------------------------
  • 18:10 Everton - Manchester Utd maçını canlı izle 2
  • 18:10 Everton - Manchester Utd maçını canlı izle
  • 18:30 Stuttgart - Schalke maçını canlı izle 2
  • 18:30 Stuttgart - Schalke maçını canlı izle
  • 18:30 Aik Stockholm - Norrkoping maçını canlı izle
  • 18:30 Mjallby - Hacken maçını canlı izle
  • 19:00 Zwolle - Ajax maçını canlı izle 2
  • 19:00 Zwolle - Ajax maçını canlı izle
  • 19:00 Sageata Navodari - Petrolul maçını canlı izle
  • 19:00 Tenerife - Numancia maçını canlı izle
  • 19:00 Beşiktaş - Fenerbahçe maçını canlı izle 3 HD
  • 19:00 Beşiktaş - Fenerbahçe maçını canlı izle 2
  • 19:00 Beşiktaş - Fenerbahçe maçını canlı izle
  • 19:15 Oster - Sundsvall maçını canlı izle
  • 19:15 Zaragoza - Real Jaen maçını canlı izle
  • 19:30 Chernomorets - Dnjepr Dnipro maçını canlı izle
  • 20:00 Dukla Prag - Sparta Prag maçını canlı izle
  • 20:00 Pumas Unam - Guadalajara maçını canlı izle
  • 20:00 Benfica - Olhanense maçını canlı izle
  • 20:00 Sevilla - Granada maçını canlı izle 2
  • 20:00 Sevilla - Granada maçını canlı izle
  • 21:00 Lokeren - Zulte Waregem maçını canlı izle
  • 22:00 Colon Santa Fe - Belgrano maçını canlı izle
  • 22:00 Atletico Mg - Corinthians maçını canlı izle
  • 22:00 Atletico Pr - Gremio maçını canlı izle
  • 22:00 Bahia - Cruzeiro maçını canlı izle
  • 22:00 Sao Paulo - Botafogo maçını canlı izle
  • 22:00 Marsilya - Lille maçını canlı izle 2
  • 22:00 Marsilya - Lille maçını canlı izle
  • 22:00 Barcelona - Athletic Bilbao maçını canlı izle 3
  • 22:00 Barcelona - Athletic Bilbao maçını canlı izle 2
  • 22:00 Barcelona - Athletic Bilbao maçını canlı izle
  • 22:00 Alcorcon - Sabadell maçını canlı izle
  • 23:00 Argentinos Jr - Racing Club maçını canlı izle
  • 23:00 Arsenal Sarandi - Lanus maçını canlı izle
  • 00:15 River Plate - Velez Sarsfield maçını canlı izle
  • 00:30 Criciuma - Palmeiras maçını canlı izle
  • 00:30 Flamengo - Goias maçını canlı izle
  • 00:30 Santos - Sport Recife maçını canlı izle
  • 01:00 Atlante - Club Tijuana maçını canlı izle
  • 03:30 Tigre - Boca Juniors maçını canlı izle
  • Biten Maçlar:
  • 01:00 Colorado Rapids - San Jose Earthquakes
  • 01:30 Millonarios - Tolima
  • 02:01 Indiana Pacers - Atlanta Hawks
  • 03:00 Santos Laguna - Chiapas maçını canlı izle
  • 03:30 Dallas - Toronto maçını canlı izle
  • 03:30 Kansas - Montreal maçını canlı izle
  • 04:00 Club Leon - Tigres Uanl maçını canlı izle
  • 04:30 Oklahoma City Thunder - Memphis Grizzlies
  • 04:30 Salt Lake - Portland maçını canlı izle
  • 05:00 Atlas - Toluca maçını canlı izle
  • 05:30 Chivas Usa - Seattle maçını canlı izle
  • 09:00 Niigata - Hiroshima maçını canlı izle
  • 12:30 Rubin Kazan - Spartak Moskova maçını canlı izle
  • 13:00 Almeria - Celta maçını canlı izle
  • 13:00 Mallorca - La Coruna maçını canlı izle
  • 13:30 Rizespor - Konyaspor maçını canlı izle
  • 13:30 1461 Trabzon - K. Maraşspor maçını canlı izle
  • 13:30 Adana Demirspor - Fethiyespor maçını canlı izle
  • 13:30 Ankaraspor - Mersin İdmanyurdu maçını canlı izle
  • 13:30 Balıkesirspor - Manisaspor maçını canlı izle
  • 13:30 Boluspor - Tavşanlı Linyitspor maçını canlı izle
  • 13:30 Bucaspor - Orduspor maçını canlı izle
  • 13:30 Gaziantep B.Ş. Bld. - İBB maçını canlı izle
  • 13:30 Samsunspor - Karşıyaka maçını canlı izle
  • 13:30 Şanlıurfaspor - Adanaspor maçını canlı izle
  • 14:00 Norwich - Liverpool maçını canlı izle 2
  • 14:00 Norwich - Liverpool maçını canlı izle
  • 14:00 Dinamo Bükreş - Astra Giurgiu maçını canlı izle
  • 14:00 Tavriya - Karpaty Lviv maçını canlı izle
  • 14:30 Aalen - Ingolstadt maçını canlı izle
  • 14:30 Kaiserslautern - Fsv Frankfurt maçını canlı izle
  • 14:30 Paderborn - Greuther Furth maçını canlı izle
  • 15:00 Monaco - Nice maçını canlı izle 2
  • 15:00 Monaco - Nice maçını canlı izle
  • 15:00 Dinamo Moskova - Krasnodar maçını canlı izle
  • 15:00 Volyn Lutsk - Zoria Luhansk maçını canlı izle
  • 16:00 Vestsjaelland - Odense maçını canlı izle
  • 16:00 Halmstad - Helsingborg maçını canlı izle
  • 16:00 Kalmar - Göteborg maçını canlı izle
  • 16:05 Hull City - Arsenal maçını canlı izle 2
  • 16:05 Hull City - Arsenal maçını canlı izle
  • 16:30 Nurnberg - Leverkusen maçını canlı izle 2
  • 16:30 Nurnberg - Leverkusen maçını canlı izle
  • 16:30 Botosani - Pandurii maçını canlı izle
  • 17:00 Dinamo Kiev - Vorskla Poltava maçını canlı izle
  • 17:00 Metal Zaporizhya - Metalist Kharhiv maçını canlı izle
  • 17:30 Grodig - Rapid Vienna maçını canlı izle
  • 17:30 Kuban - Cska Moskova maçını canlı izle
  • 18:00 Aalborg - Randers maçını canlı izle
  • 18:00 Bastia - Ajaccio maçını canlı izle
  • 18:00 Bordeaux - Guingamp maçını canlı izle
  • 18:00 Lorient - Montpellier maçını canlı izle
  • 18:00 Reims - Sochaux maçını canlı izle
  • 18:00 Valenciennes - Nantes maçını canlı izle
  • 18:00 Rayo Vallecano - Betis maçını canlı izle
  • 18:00 Huelva - Alaves maçını canlı izle
  • 18:00 Sporting Gijon - Murcia maçını canlı izle
  • 19 Nisan 2014 Canlı maç izle

    Canlı izleyebileceğiniz maçların tam listesi aşağıda. Hahasport , canlı maç izle , sportlemon , justin tv gibi sitelerin en kaliteli yayınlarını bu site üzerinden ücretsiz izleyebilirsiniz. İyi seyirler.
  • ------------------------! GÜNÜN KUPONU BU LİNKTE !----------------------------
  • 22:00 Paris Saint Germain - Lyon
  • 22:00 AC Fiorentina - AS Roma
  • 22:30 Los Angeles Clippers - Golden State Warrior...
  • 23:00 Philadelphia Union - Houston Dynamo
  • 23:00 Chicago Fire - New İngiltere Revolution
  • 23:10 Rosario Central - Estudiantes La Plata
  • 23:15 Huila - Uniautonoma
  • 23:30 Union Espanola - O Higgins
  • 23:30 CD Universidad San Martin - UTC Cajamarca
  • 00:00 CSD Independiente - CD El Nacional
  • 00:10 Quilmes - Club Olimpo de Bahia
  • 00:30 Fluminense FC RJ - Figueirense FC
  • 00:30 Internacional - Vitoria Salvador
  • 01:00 Club America Meksika - Queretaro FC
  • 01:00 Colorado Rapids - San Jose Earthquakes
  • 01:30 Millonarios - Tolima
  • 02:01 Indiana Pacers - Atlanta Hawks
  • 04:30 Oklahoma City Thunder - Memphis Grizzlies
  • Biten Maçlar:
  • 13:00 EPL Preview Show
  • 13:00 Ventforet Kofu - Nagoya Grampus Eight
  • 13:00 MFK Gazprom Yugra - Sibiryak Novosibirsk, Fu...
  • 13:00 AC Milan - Anderlecht, Gençler
  • 13:15 Sporting Covilha - Penafiel
  • 13:30 Gornik Leczna - GKS Belchatow
  • 13:30 Gaziantepspor - Gençlerbirliği
  • 13:50 ElPozo Murcia - Inter Movistar, Futsal
  • 14:00 1860 Munchen - Arminia Bielefeld
  • 14:00 Karlsruher SC - 1. FC Union Berlin
  • 14:00 Almanya Bundesliga 2 Dönüşümlü Yayın
  • 14:00 Daugava Daugavpils - Metta-LU
  • 14:00 Goverla Uzhgorod - FC Illychivets Mariupol
  • 14:15 Leicester City - Queens Park Rangers
  • 14:30 Beijing Guoan - Shandong Luneng
  • 14:30 Churchill Brothers - United Sikkim FC
  • 14:30 Lokomotiv Moscow - Terek Groznyi
  • 14:30 Liverpool - Celtic, Gençler
  • 14:45 Tottenham - Fulham
  • 14:45 Motherwell FC - Celtic
  • 15:00 Guangzhou Evergrande FC - Shanghai Shenhua
  • 15:00 MSV Duisburg - Osnabruck
  • 15:00 RB Leipzig - SV Darmstadt 98
  • 15:00 Elversberg - 1. FC Heidenheim 1846
  • 15:00 Potsdam - Wolfsburg
  • 15:00 Caen - Auxerre
  • 15:00 Lombard Papa - Gyori ETO FC
  • 16:00 FC Lathi - HJK Helsinki
  • 16:00 Lazio - Torino FC
  • 16:00 İtalya Serie A dönüşümlü yayın
  • 16:00 Chievo - US Sassuolo
  • 16:00 Genoa - Cagliari
  • 16:00 Atalanta - Hellas Verona
  • 16:00 Parma - Inter Milan
  • 16:00 AC Milan - AS Livorno
  • 16:00 Udinese - Napoli
  • 16:00 Catania - Sampdoria
  • 16:00 Klaipeda - Sudova Marijampole
  • 16:00 Birmingham City - Tyreso, W
  • 16:00 AC Milan - Fenerbahçe, Gençler
  • 16:00 Akhisar Belediyespor - Kayserispor
  • 16:15 PFK Lokomotiv Plovdiv - PFK Botev Plovdiv
  • 16:30 Freiburg - Monchengladbach
  • 16:30 Augsburg - Hertha Berlin
  • 16:30 Eintracht Braunschweig - Bayern Munchen
  • 16:30 Almanya Bundesliga Dönüşümlü Yayın
  • 16:30 Borussia Dortmund - Mainz 05
  • 16:30 Werder Bremen - Hoffenheim
  • 16:30 Pune FC - East Bengal FC
  • 17:00 Znojmo - Banik Ostrava
  • 17:00 Slovan Liberec - Slovacko
  • 17:00 Watford FC - Ipswich Town
  • 17:00 Nottingham Forest FC - Birmingham City
  • 17:00 Aston Villa - Southampton FC
  • 17:00 Cardiff City - Stoke City
  • 17:00 Newcastle United - Swansea City FC
  • 17:00 West Ham United - Crystal Palace
  • 17:00 Osasuna - Valencia
  • 17:00 Paksi SE - Debrecen
  • 17:00 Hapoel Kiryat Shmona - Hapoel Tel Aviv
  • 17:00 FC Vaslui - ASC Corona Brasov
  • 17:00 FK Anzhi Makhachkala - FK Zenit St. Petersbu...
  • 17:00 Stenhousemuir FC - Glasgow Rangers
  • 17:00 Spartaks - FC Jurmala
  • 17:00 FK Novi Pazar - FK Crvena Zvezda Beograd
  • 17:00 Dinamo - FC Minsk
  • 17:00 Shakhtar Donetsk - Metalurg Donetsk
  • 17:30 FC Avusturya Wien - WAC Sankt Andra
  • 17:30 ASS Sale - WAF Widad Fez
  • 17:30 Krka - FC Koper
  • 17:30 NK Domzale - NK Celje
  • 18:00 Porto B - SL Benfica B
  • 18:30 Rangers Talca - Audax Italiano
  • 19:00 Levante - Getafe
  • 19:00 Lugo - SD Ponferradina
  • 19:00 Hercules Alicante - Cordoba
  • 19:00 Ujpest - Fehervar
  • 19:00 Gil Vicente - Estoril
  • 19:00 Bursaspor - Elazigspor
  • 19:00 Galatasaray - Kasımpaşa SK
  • 19:15 Real Madrid B - SD Eibar
  • 19:30 Hamburger SV - Wolfsburg
  • 19:30 Chelsea - Sunderland
  • 19:30 Maccabi Haifa FC - Hapoel Beer Sheva
  • 19:30 Juventus - Bologna
  • 19:30 CFR Cluj - Ceahlaul Piatra Neamt
  • 19:30 Partizan Belgrade - FK Jagodina
  • 20:00 SK Sturm Graz - SV Ried
  • 20:00 FC Wacker Innsbruck - FC Magna Wiener Neusta...
  • 20:00 FC Admira - Red Bull Salzburg
  • 20:00 Avusturya Bundesliga Dönüşümlü Yayın -
  • 20:00 Universidad Catolica - LDU Quito
  • 20:00 CD Cuenca - Barcelona SC
  • 20:00 Barcelona B - Girona FC
  • 20:00 NK Osijek - HNK Rijeka
  • 21:00 Lierse - Oostende
  • 21:00 Royal Charleroi - Cercle Brugge
  • 21:00 KV Mechelen - KV Kortrijk
  • 21:00 RAEC Mons - Leuven
  • 21:00 Waasland Beveren - Gent
  • 21:00 Universidad de Concepcion - Universidad Şili...
  • 21:00 Real Sociedad - Espanyol
  • 21:00 CD Mirandes - UD Las Palmas
  • 21:00 Kaposvar - Szombathelyi Haladas
  • 21:00 Union Comercio - Club Sporting Cristal
  • 21:15 OS Belenenses Lisbon - Sporting CP
  • 21:30 Club Nacional de Football - Cerro Largo F C
  • Günün Yayınları 18/04/2014

    Canlı izleyebileceğiniz maçların tam listesi aşağıda. Hahasport , canlı maç izle , sportlemon , justin tv gibi sitelerin en kaliteli yayınlarını bu site üzerinden ücretsiz izleyebilirsiniz. İyi seyirler.


  • ------------------------! GÜNÜN KUPONU BU LİNKTE !----------------------------
  • 12:00 CS Univ Craiova - FC Olt Slatina
  • 12:30 Melbourne Victory - Sydney FC
  • 14:30 Henan Jianye - Guizhou Renhe
  • 15:00 PFK Cherno More Varna - PFK Litex Lovech
  • 15:00 Hapoel Petach Tikva - Beitar Shimson Tel Avi...
  • 16:00 FK Amkar Perm - FK Ural
  • 16:30 Bangor City FC - The New Saints
  • 17:00 Alfreton - Grimsby Town
  • 17:00 Torpedo Zhodino - Dinamo Brest
  • 17:00 Kibirkstis - Suduva, W basket
  • 18:00 Brondby IF - SonderjyskE
  • 18:30 Banga - Zalgiris
  • 18:30 Zalgiris - Dzukija basket
  • 19:00 SK Dynamo Ceske Budejovice - Banik Most
  • 19:00 CS Gaz Metan Medias - FC Otelul Galati
  • 19:00 BC Prievidza - BK Svit basket
  • 19:15 CSKA Moscow - Panathinaikos basket
  • 19:15 Blackpool - Burnley FC
  • 20:00 Aarhus GF - FC Midtjylland
  • 20:00 Puskas Academy - Pecsi MFC
  • 20:00 Kayseri Erciyesspor - Trabzonspor
  • 21:00 Fransa 2. Lig Dönüşümlü Yayın
  • 21:00 Arles - Stade Lavallois
  • 21:00 Clermont Foot - SCO Angers
  • 21:00 AC Le Havre - Tours FC
  • 21:00 FC Metz - A Bastia
  • 21:00 Nancy - Dijon Footbal
  • 21:00 Nimes Olympique - FC Istres
  • 21:00 Chamois Niortais - Brest
  • 21:00 ESTAC Troyes - Creteil
  • 21:00 Willem II - FC Emmen
  • 21:15 Jihlava - Bohemians 1905
  • 21:15 Inti Gas Ayacucho - Real Garcilaso
  • 21:30 Doncaster Rovers - Derby County
  • 21:30 Atletico Madrid - Elche
  • 21:30 Saint-Etienne - Rennes
  • 21:45 Inverness - Aberdeen FC
  • 21:45 EA7 Emporio Armani - Maccabi Tel Aviv
  • 00:00 Los Caimanes FC - Universidad Cesar Vallejo
  • 01:45 Club Alianza Lima - San Simon
  • 03:30 Monarcas Morelia - Cruz Azul
  • 05:30 Santos Laguna - Chiapas
  • Maç İzlemenin Tek Adresi 17 Nisan 2014

    Canlı izleyebileceğiniz maçların tam listesi aşağıda. Hahasport , canlı maç izle , sportlemon , justin tv gibi sitelerin en kaliteli yayınlarını bu site üzerinden ücretsiz izleyebilirsiniz. İyi seyirler.
  • ------------------------! GÜNÜN KUPONU BU LİNKTE !----------------------------
  • 13:00 Suwon FMC - Seoul Amazones, W
  • 15:15 Koege - AC Horsens
  • 16:00 OB Odense - FC Nordsjaelland
  • 16:00 Tavriya Simferopol - PFC Sevastopol
  • 17:00 Trakai - Kruoja
  • 17:00 FK Novi Pazar - Partizan Belgrade
  • 18:00 Esbjerg FB - Randers FC
  • 18:30 FK Rostov - Luch Energiya Vladivostok
  • 19:00 FC Crotone - Varese
  • 19:00 Partizan Belgrade - FK Jagodina
  • 19:00 Metalist Kharkiv - FC Zorya Luhansk
  • 19:30 Energie Cottbus - St. Pauli
  • 19:30 SV Sandhausen - Fortuna Dusseldorf
  • 19:30 FC Erzgebirge Aue - SG Dynamo Dresden
  • 19:30 Almanya Bundesliga 2 Dönüşümlü Yayın
  • 19:45 ROW Rybnik - GKS Katowice
  • 20:00 FC Vestsjaelland - FC Kopenhag
  • 20:00 IFK Goteborg - Atvidabergs FF
  • 20:00 Gefle IF - IF Brommapojkarna
  • 20:00 Falkenbergs FF - Kalmar FF
  • 20:00 Real Madrid - Olympiakos
  • 20:05 IF Elfsborg - Helsingborg IF
  • 20:30 SD Quito - Mushuc Runa SC
  • 20:30 Dinamo Bucharest - Steaua Bucharest
  • 20:30 Antalyaspor - Eskisehirspor
  • 20:45 Lugano - Wohlen
  • 20:45 Young Boys Bern - FC Sion
  • 20:45 St Gallen - FC Lausanne Sports
  • 21:00 All Boys - Arsenal de Sarandi
  • 21:30 Standard de Liege - Sporting Lokeren
  • 21:30 Eintracht Frankfurt - Hannover
  • 21:30 Juve Stabia - US Avellino
  • 21:30 Cittadella - AC Cesena
  • 21:30 Brescia - Padova
  • 21:30 Ternana - Pescara
  • 21:30 Palermo - Reggina
  • 21:30 Spezia - AC Siena
  • 21:30 Novara - Trapani
  • 21:30 Italya Serie B Dönüşümlü Yayın
  • 21:30 Virtus Lanciano - Empoli FC
  • 21:30 Bari - Latina
  • 21:30 Carpi - Modena FC
  • 21:45 Arsenal - Chelsea, U18
  • 21:45 Liverpool - Manchester City, W
  • 22:00 Vitoria Guimaraes - Arouca
  • 22:00 Barcelona - Galatasaray
  • 23:10 Belgrano de Cordoba - Godoy Cruz
  • 16/04/2014 Tüm maçların tek adresi

    Canlı izleyebileceğiniz maçların tam listesi aşağıda. Hahasport , canlı maç izle , sportlemon , justin tv gibi sitelerin en kaliteli yayınlarını bu site üzerinden ücretsiz izleyebilirsiniz. İyi seyirler.