sportlemon etiketine sahip kayıtlar gösteriliyor. Tüm kayıtları göster
sportlemon etiketine sahip kayıtlar gösteriliyor. Tüm kayıtları göster

24 Nisan Canlı maç izle

Canlı izleyebileceğiniz maçların tam listesi aşağıda. Hahasport , canlı maç izle , sportlemon , justin tv gibi sitelerin en kaliteli yayınlarını bu site üzerinden ücretsiz izleyebilirsiniz. İyi seyirler.
  • ------------------------! GÜNÜN KUPONU BU LİNKTE !----------------------------
  • 15:00 Mariupol – Vorskla maçını canlı izle
  • 15:00 Ravan – Neftci Baku maçını canlı izle
  • 17:00 Khazar Lenkoran – Gabala maçını canlı izle
  • 17:00 Hoverla Uzhhorod – Dnipro maçını canlı izle
  • 17:30 Siauliai – Zalgiris maçını canlı izle
  • 19:00 Varegg – Brann maçını canlı izle
  • 19:00 Orkla – Rosenborg maçını canlı izle
  • 19:00 Nordstrand – Valerenga maçını canlı izle
  • 19:00 Trabzonspor MP – Galatasaray LH basketbol ma...
  • 19:30 Charnomorets Odessa – Dinamo Kiev maçını can...
  • 19:30 Volyn Lutsk – Metalist Kharkiv maçını canlı ...
  • 21:00 Bayern Münih – Ludwigsburg basketbol maçını ...
  • 21:00 Crvena Zvezda – Cibona basketbol maçını canl...
  • 21:15 Santa Rita – Potiguar maçını canlı izle
  • 22:05 Benfica – Juventus maçını canlı izle
  • 22:05 Benfica – Juventus maçını canlı izle 2
  • 22:05 Benfica – Juventus maçını canlı izle 3
  • 22:05 Sevilla – Valencia maçını canlı izle
  • 22:05 Sevilla – Valencia maçını canlı izle 2
  • 22:05 Sevilla – Valencia maçını canlı izle 3
  • 01:30 Vitoria – Malucelli maçını canlı izle
  • 02:00 Atlanta Hawks – Indiana Pacers NBA maçını ca...
  • 03:00 Memphis Grizzlies – Oklahoma City Thunder NB...
  • 05:30 Golden State Warriors – Los Angeles Clippers...
  • 23 Nisan 2014 Tüm maçlar bu kanal da

    Canlı izleyebileceğiniz maçların tam listesi aşağıda. Hahasport , canlı maç izle , sportlemon , justin tv gibi sitelerin en kaliteli yayınlarını bu site üzerinden ücretsiz izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

  • 01:45 Club Nacional – Velez Sarsfield maçını canlı...
  • 02:00 Miami Heat – Charlotte Bobcats NBA maçını ca...
  • 02:30 New York RedBulls – Houston maçını canlı izl...
  • 02:30 America-RN – Boavista maçını canlı izle
  • 02:30 Brasiliense – Princesa Solimoes maçını canlı...
  • 03:00 Toluca – Cruz Azul maçını canlı izle
  • 03:00 San Antonio Spurs – Dallas Mavericks NBA maç...
  • 04:00 CRB – Sao Paulo maçını canlı izle
  • 04:00 Tupi – Fluminense maçını canlı izle
  • 04:00 Atl. Nacional – Atletico-MG maçını canlı izl...
  • 04:00 San Lorenzo – Gremio maçını canlı izle
  • 04:30 Houston Rockets – Portland Trail Blazers NBA...
  • 06:10 Santos Laguna – Lanus maçını canlı izle
  • Biten Maçlar:
  • 14:00 Pohang – Buriram maçını canlı izle
  • 14:00 Shandong Luneng – C-Osaka maçını canlı izle
  • 16:00 Lok. Sofia – Botev Plovdiv maçını canlı izle...
  • 17:00 Sevastopol – M. Zaporozhye maçını canlı izle...
  • 17:00 Zorya – Karpaty maçını canlı izle
  • 17:30 ND Triglav – NK Domzale maçını canlı izle
  • 18:00 Lok. Plovdiv – Ludogorets maçını canlı izle
  • 18:00 Apollon – Anorthosis maçını canlı izle
  • 18:00 Omonia – Ermis maçını canlı izle
  • 18:00 Maritimo B – Sporting B maçını canlı izle
  • 18:30 Maribor – Rudar Velenje maçını canlı izle
  • 19:00 Ferencvaros – Diosgyor maçını canlı izle
  • 19:00 Shakhtar Donetsk – Tavriya maçını canlı izle...
  • 19:30 Al-Jazira – Al Shabab maçını canlı izle
  • 19:30 Esteghlal – Al-Rayyan maçını canlı izle
  • 19:30 PSG – Evian TG maçını canlı izle
  • 19:30 Toulouse – Lyon maçını canlı izle
  • 19:30 Arka – Leczna maçını canlı izle
  • 19:30 Panathinaikos – CSKA Moskova euroleague maçı...
  • 20:15 Al Jaish – Bunyodkor maçını canlı izle
  • 20:15 Al-Fath – Foolad maçını canlı izle
  • 20:45 Maccabi Tel Aviv – Armani Milano euroleague ...
  • 21:45 Olympiakos – Real Madrid euroleague maçını c...
  • 21:45 Real Madrid – Bayern Münih maçını canlı izle...
  • 21:45 Real Madrid – Bayern Münih maçını canlı izle...
  • 21:45 Real Madrid – Bayern Münih maçını canlı izle...
  • 21:45 Real Madrid – Bayern Münih maçını canlı izle...
  • 21:45 Real Madrid – Bayern Münih maçını canlı izle...
  • 21 Nisan Canlı maç izle

    Canlı izleyebileceğiniz maçların tam listesi aşağıda. Hahasport , canlı maç izle , sportlemon , justin tv gibi sitelerin en kaliteli yayınlarını bu site üzerinden ücretsiz izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

  • ------------------------! GÜNÜN KUPONU BU LİNKTE !----------------------------
  • 19:00 Genk – Anderlecht
  • 19:00 Hajduk Split – Lok. Zagreb
  • 19:00 Brann – Lilleström
  • 19:00 Molde – Sarpsborg 08
  • 19:00 Odd – Stabaek
  • 19:00 Sogndal – Strömsgodset
  • 19:15 Leeds – Nottingham
  • 19:15 Barnet – Braintree
  • 19:30 Mattersburg – Kapfenberg
  • 19:30 FC Brasov – Concordia
  • 20:00 Antalyaspor – Sivasspor
  • 20:00 Karabükspor – Eskişehirspor
  • 20:00 FC Copenhagen – Esbjerg
  • 20:00 Godoy Cruz – Atl. Rafaela
  • 20:00 Bodo/Glimt – Rosenborg
  • 20:00 Vitoria Setubal – Braga
  • 20:00 Olympiakos – Real Madrid euroleague
  • 20:50 Sakhnin – M. Tel Aviv
  • 21:00 V. Constanta – Steaua Bükreş
  • 21:15 Köln – Bochum
  • 21:15 Maccabi Tel Aviv – Armani Milano euroleague
  • 21:30 Chateauroux – Lens
  • 21:30 Orleans – Chalon/Saone basket
  • 21:30 Bilbao – Murcia basketbol
  • 21:45 Panathinaikos – CSKA Moskova euroleague
  • 22:00 Manchester City – West Brom
  • 22:00 FC Porto – Rio Ave
  • 22:10 Gimnasia L.P. – All Boys
  • 23:00 Malaga – Villarreal
  • 02:00 S. Wanderers – Cobresal
  • 03:00 Oklahoma City Thunder – Memphis Grizzlies NB...
  • 05:30 Los Angeles Clippers – Golden State Warriors...
  • Biten Maçlar :
  • 14:00 Sonderjyske – Nordsjaelland
  • 14:00 Fredrikstad – Hodd
  • 14:15 Leyton Orient – Wolves
  • 15:00 Zurich – Basel
  • 15:30 Club Brugge – Standart Liege
  • 15:30 Willem II – Telstar
  • 15:30 Den Bosch – Dordrecht
  • 16:00 Midtjylland – Viborg
  • 16:00 Levski – CSKA Sofia
  • 16:00 Atvidabergs – Gefle
  • 16:00 Falkenbergs – Elfsborg
  • 16:00 Honefoss – Tromsø
  • 16:30 Aalesund – Start
  • 16:30 Vålerenga – Sandnes
  • 16:30 Viking – Haugesund
  • 17:00 Istra 1961 – Belupo
  • 17:00 Burnley – Wigan
  • 17:30 Slavia Prag – Viktoria Plzen
  • 18:00 Aarhus – Brondby
  • 18:00 Volga Novgorod – FK Rostov
  • 18:00 M. Saransk – Luch Energiya
  • 18:30 Brommapojkarna – Örebro
  • 18:30 Malmö – Djurgården
  • 18:30 Poli Timisoara – U. Cluj
  • 20 Nisan Günü Canlı Yayınlayacağımız Maçlar

    Canlı izleyebileceğiniz maçların tam listesi aşağıda. Hahasport , canlı maç izle , sportlemon , justin tv gibi sitelerin en kaliteli yayınlarını bu site üzerinden ücretsiz izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

    20 Nisan Pazar Canlı Maç İzle



  • ------------------------! GÜNÜN KUPONU BU LİNKTE !----------------------------
  • 18:10 Everton - Manchester Utd maçını canlı izle 2
  • 18:10 Everton - Manchester Utd maçını canlı izle
  • 18:30 Stuttgart - Schalke maçını canlı izle 2
  • 18:30 Stuttgart - Schalke maçını canlı izle
  • 18:30 Aik Stockholm - Norrkoping maçını canlı izle
  • 18:30 Mjallby - Hacken maçını canlı izle
  • 19:00 Zwolle - Ajax maçını canlı izle 2
  • 19:00 Zwolle - Ajax maçını canlı izle
  • 19:00 Sageata Navodari - Petrolul maçını canlı izle
  • 19:00 Tenerife - Numancia maçını canlı izle
  • 19:00 Beşiktaş - Fenerbahçe maçını canlı izle 3 HD
  • 19:00 Beşiktaş - Fenerbahçe maçını canlı izle 2
  • 19:00 Beşiktaş - Fenerbahçe maçını canlı izle
  • 19:15 Oster - Sundsvall maçını canlı izle
  • 19:15 Zaragoza - Real Jaen maçını canlı izle
  • 19:30 Chernomorets - Dnjepr Dnipro maçını canlı izle
  • 20:00 Dukla Prag - Sparta Prag maçını canlı izle
  • 20:00 Pumas Unam - Guadalajara maçını canlı izle
  • 20:00 Benfica - Olhanense maçını canlı izle
  • 20:00 Sevilla - Granada maçını canlı izle 2
  • 20:00 Sevilla - Granada maçını canlı izle
  • 21:00 Lokeren - Zulte Waregem maçını canlı izle
  • 22:00 Colon Santa Fe - Belgrano maçını canlı izle
  • 22:00 Atletico Mg - Corinthians maçını canlı izle
  • 22:00 Atletico Pr - Gremio maçını canlı izle
  • 22:00 Bahia - Cruzeiro maçını canlı izle
  • 22:00 Sao Paulo - Botafogo maçını canlı izle
  • 22:00 Marsilya - Lille maçını canlı izle 2
  • 22:00 Marsilya - Lille maçını canlı izle
  • 22:00 Barcelona - Athletic Bilbao maçını canlı izle 3
  • 22:00 Barcelona - Athletic Bilbao maçını canlı izle 2
  • 22:00 Barcelona - Athletic Bilbao maçını canlı izle
  • 22:00 Alcorcon - Sabadell maçını canlı izle
  • 23:00 Argentinos Jr - Racing Club maçını canlı izle
  • 23:00 Arsenal Sarandi - Lanus maçını canlı izle
  • 00:15 River Plate - Velez Sarsfield maçını canlı izle
  • 00:30 Criciuma - Palmeiras maçını canlı izle
  • 00:30 Flamengo - Goias maçını canlı izle
  • 00:30 Santos - Sport Recife maçını canlı izle
  • 01:00 Atlante - Club Tijuana maçını canlı izle
  • 03:30 Tigre - Boca Juniors maçını canlı izle
  • Biten Maçlar:
  • 01:00 Colorado Rapids - San Jose Earthquakes
  • 01:30 Millonarios - Tolima
  • 02:01 Indiana Pacers - Atlanta Hawks
  • 03:00 Santos Laguna - Chiapas maçını canlı izle
  • 03:30 Dallas - Toronto maçını canlı izle
  • 03:30 Kansas - Montreal maçını canlı izle
  • 04:00 Club Leon - Tigres Uanl maçını canlı izle
  • 04:30 Oklahoma City Thunder - Memphis Grizzlies
  • 04:30 Salt Lake - Portland maçını canlı izle
  • 05:00 Atlas - Toluca maçını canlı izle
  • 05:30 Chivas Usa - Seattle maçını canlı izle
  • 09:00 Niigata - Hiroshima maçını canlı izle
  • 12:30 Rubin Kazan - Spartak Moskova maçını canlı izle
  • 13:00 Almeria - Celta maçını canlı izle
  • 13:00 Mallorca - La Coruna maçını canlı izle
  • 13:30 Rizespor - Konyaspor maçını canlı izle
  • 13:30 1461 Trabzon - K. Maraşspor maçını canlı izle
  • 13:30 Adana Demirspor - Fethiyespor maçını canlı izle
  • 13:30 Ankaraspor - Mersin İdmanyurdu maçını canlı izle
  • 13:30 Balıkesirspor - Manisaspor maçını canlı izle
  • 13:30 Boluspor - Tavşanlı Linyitspor maçını canlı izle
  • 13:30 Bucaspor - Orduspor maçını canlı izle
  • 13:30 Gaziantep B.Ş. Bld. - İBB maçını canlı izle
  • 13:30 Samsunspor - Karşıyaka maçını canlı izle
  • 13:30 Şanlıurfaspor - Adanaspor maçını canlı izle
  • 14:00 Norwich - Liverpool maçını canlı izle 2
  • 14:00 Norwich - Liverpool maçını canlı izle
  • 14:00 Dinamo Bükreş - Astra Giurgiu maçını canlı izle
  • 14:00 Tavriya - Karpaty Lviv maçını canlı izle
  • 14:30 Aalen - Ingolstadt maçını canlı izle
  • 14:30 Kaiserslautern - Fsv Frankfurt maçını canlı izle
  • 14:30 Paderborn - Greuther Furth maçını canlı izle
  • 15:00 Monaco - Nice maçını canlı izle 2
  • 15:00 Monaco - Nice maçını canlı izle
  • 15:00 Dinamo Moskova - Krasnodar maçını canlı izle
  • 15:00 Volyn Lutsk - Zoria Luhansk maçını canlı izle
  • 16:00 Vestsjaelland - Odense maçını canlı izle
  • 16:00 Halmstad - Helsingborg maçını canlı izle
  • 16:00 Kalmar - Göteborg maçını canlı izle
  • 16:05 Hull City - Arsenal maçını canlı izle 2
  • 16:05 Hull City - Arsenal maçını canlı izle
  • 16:30 Nurnberg - Leverkusen maçını canlı izle 2
  • 16:30 Nurnberg - Leverkusen maçını canlı izle
  • 16:30 Botosani - Pandurii maçını canlı izle
  • 17:00 Dinamo Kiev - Vorskla Poltava maçını canlı izle
  • 17:00 Metal Zaporizhya - Metalist Kharhiv maçını canlı izle
  • 17:30 Grodig - Rapid Vienna maçını canlı izle
  • 17:30 Kuban - Cska Moskova maçını canlı izle
  • 18:00 Aalborg - Randers maçını canlı izle
  • 18:00 Bastia - Ajaccio maçını canlı izle
  • 18:00 Bordeaux - Guingamp maçını canlı izle
  • 18:00 Lorient - Montpellier maçını canlı izle
  • 18:00 Reims - Sochaux maçını canlı izle
  • 18:00 Valenciennes - Nantes maçını canlı izle
  • 18:00 Rayo Vallecano - Betis maçını canlı izle
  • 18:00 Huelva - Alaves maçını canlı izle
  • 18:00 Sporting Gijon - Murcia maçını canlı izle
  • 19 Nisan 2014 Canlı maç izle

    Canlı izleyebileceğiniz maçların tam listesi aşağıda. Hahasport , canlı maç izle , sportlemon , justin tv gibi sitelerin en kaliteli yayınlarını bu site üzerinden ücretsiz izleyebilirsiniz. İyi seyirler.
  • ------------------------! GÜNÜN KUPONU BU LİNKTE !----------------------------
  • 22:00 Paris Saint Germain - Lyon
  • 22:00 AC Fiorentina - AS Roma
  • 22:30 Los Angeles Clippers - Golden State Warrior...
  • 23:00 Philadelphia Union - Houston Dynamo
  • 23:00 Chicago Fire - New İngiltere Revolution
  • 23:10 Rosario Central - Estudiantes La Plata
  • 23:15 Huila - Uniautonoma
  • 23:30 Union Espanola - O Higgins
  • 23:30 CD Universidad San Martin - UTC Cajamarca
  • 00:00 CSD Independiente - CD El Nacional
  • 00:10 Quilmes - Club Olimpo de Bahia
  • 00:30 Fluminense FC RJ - Figueirense FC
  • 00:30 Internacional - Vitoria Salvador
  • 01:00 Club America Meksika - Queretaro FC
  • 01:00 Colorado Rapids - San Jose Earthquakes
  • 01:30 Millonarios - Tolima
  • 02:01 Indiana Pacers - Atlanta Hawks
  • 04:30 Oklahoma City Thunder - Memphis Grizzlies
  • Biten Maçlar:
  • 13:00 EPL Preview Show
  • 13:00 Ventforet Kofu - Nagoya Grampus Eight
  • 13:00 MFK Gazprom Yugra - Sibiryak Novosibirsk, Fu...
  • 13:00 AC Milan - Anderlecht, Gençler
  • 13:15 Sporting Covilha - Penafiel
  • 13:30 Gornik Leczna - GKS Belchatow
  • 13:30 Gaziantepspor - Gençlerbirliği
  • 13:50 ElPozo Murcia - Inter Movistar, Futsal
  • 14:00 1860 Munchen - Arminia Bielefeld
  • 14:00 Karlsruher SC - 1. FC Union Berlin
  • 14:00 Almanya Bundesliga 2 Dönüşümlü Yayın
  • 14:00 Daugava Daugavpils - Metta-LU
  • 14:00 Goverla Uzhgorod - FC Illychivets Mariupol
  • 14:15 Leicester City - Queens Park Rangers
  • 14:30 Beijing Guoan - Shandong Luneng
  • 14:30 Churchill Brothers - United Sikkim FC
  • 14:30 Lokomotiv Moscow - Terek Groznyi
  • 14:30 Liverpool - Celtic, Gençler
  • 14:45 Tottenham - Fulham
  • 14:45 Motherwell FC - Celtic
  • 15:00 Guangzhou Evergrande FC - Shanghai Shenhua
  • 15:00 MSV Duisburg - Osnabruck
  • 15:00 RB Leipzig - SV Darmstadt 98
  • 15:00 Elversberg - 1. FC Heidenheim 1846
  • 15:00 Potsdam - Wolfsburg
  • 15:00 Caen - Auxerre
  • 15:00 Lombard Papa - Gyori ETO FC
  • 16:00 FC Lathi - HJK Helsinki
  • 16:00 Lazio - Torino FC
  • 16:00 İtalya Serie A dönüşümlü yayın
  • 16:00 Chievo - US Sassuolo
  • 16:00 Genoa - Cagliari
  • 16:00 Atalanta - Hellas Verona
  • 16:00 Parma - Inter Milan
  • 16:00 AC Milan - AS Livorno
  • 16:00 Udinese - Napoli
  • 16:00 Catania - Sampdoria
  • 16:00 Klaipeda - Sudova Marijampole
  • 16:00 Birmingham City - Tyreso, W
  • 16:00 AC Milan - Fenerbahçe, Gençler
  • 16:00 Akhisar Belediyespor - Kayserispor
  • 16:15 PFK Lokomotiv Plovdiv - PFK Botev Plovdiv
  • 16:30 Freiburg - Monchengladbach
  • 16:30 Augsburg - Hertha Berlin
  • 16:30 Eintracht Braunschweig - Bayern Munchen
  • 16:30 Almanya Bundesliga Dönüşümlü Yayın
  • 16:30 Borussia Dortmund - Mainz 05
  • 16:30 Werder Bremen - Hoffenheim
  • 16:30 Pune FC - East Bengal FC
  • 17:00 Znojmo - Banik Ostrava
  • 17:00 Slovan Liberec - Slovacko
  • 17:00 Watford FC - Ipswich Town
  • 17:00 Nottingham Forest FC - Birmingham City
  • 17:00 Aston Villa - Southampton FC
  • 17:00 Cardiff City - Stoke City
  • 17:00 Newcastle United - Swansea City FC
  • 17:00 West Ham United - Crystal Palace
  • 17:00 Osasuna - Valencia
  • 17:00 Paksi SE - Debrecen
  • 17:00 Hapoel Kiryat Shmona - Hapoel Tel Aviv
  • 17:00 FC Vaslui - ASC Corona Brasov
  • 17:00 FK Anzhi Makhachkala - FK Zenit St. Petersbu...
  • 17:00 Stenhousemuir FC - Glasgow Rangers
  • 17:00 Spartaks - FC Jurmala
  • 17:00 FK Novi Pazar - FK Crvena Zvezda Beograd
  • 17:00 Dinamo - FC Minsk
  • 17:00 Shakhtar Donetsk - Metalurg Donetsk
  • 17:30 FC Avusturya Wien - WAC Sankt Andra
  • 17:30 ASS Sale - WAF Widad Fez
  • 17:30 Krka - FC Koper
  • 17:30 NK Domzale - NK Celje
  • 18:00 Porto B - SL Benfica B
  • 18:30 Rangers Talca - Audax Italiano
  • 19:00 Levante - Getafe
  • 19:00 Lugo - SD Ponferradina
  • 19:00 Hercules Alicante - Cordoba
  • 19:00 Ujpest - Fehervar
  • 19:00 Gil Vicente - Estoril
  • 19:00 Bursaspor - Elazigspor
  • 19:00 Galatasaray - Kasımpaşa SK
  • 19:15 Real Madrid B - SD Eibar
  • 19:30 Hamburger SV - Wolfsburg
  • 19:30 Chelsea - Sunderland
  • 19:30 Maccabi Haifa FC - Hapoel Beer Sheva
  • 19:30 Juventus - Bologna
  • 19:30 CFR Cluj - Ceahlaul Piatra Neamt
  • 19:30 Partizan Belgrade - FK Jagodina
  • 20:00 SK Sturm Graz - SV Ried
  • 20:00 FC Wacker Innsbruck - FC Magna Wiener Neusta...
  • 20:00 FC Admira - Red Bull Salzburg
  • 20:00 Avusturya Bundesliga Dönüşümlü Yayın -
  • 20:00 Universidad Catolica - LDU Quito
  • 20:00 CD Cuenca - Barcelona SC
  • 20:00 Barcelona B - Girona FC
  • 20:00 NK Osijek - HNK Rijeka
  • 21:00 Lierse - Oostende
  • 21:00 Royal Charleroi - Cercle Brugge
  • 21:00 KV Mechelen - KV Kortrijk
  • 21:00 RAEC Mons - Leuven
  • 21:00 Waasland Beveren - Gent
  • 21:00 Universidad de Concepcion - Universidad Şili...
  • 21:00 Real Sociedad - Espanyol
  • 21:00 CD Mirandes - UD Las Palmas
  • 21:00 Kaposvar - Szombathelyi Haladas
  • 21:00 Union Comercio - Club Sporting Cristal
  • 21:15 OS Belenenses Lisbon - Sporting CP
  • 21:30 Club Nacional de Football - Cerro Largo F C
  • Günün Yayınları 18/04/2014

    Canlı izleyebileceğiniz maçların tam listesi aşağıda. Hahasport , canlı maç izle , sportlemon , justin tv gibi sitelerin en kaliteli yayınlarını bu site üzerinden ücretsiz izleyebilirsiniz. İyi seyirler.


  • ------------------------! GÜNÜN KUPONU BU LİNKTE !----------------------------
  • 12:00 CS Univ Craiova - FC Olt Slatina
  • 12:30 Melbourne Victory - Sydney FC
  • 14:30 Henan Jianye - Guizhou Renhe
  • 15:00 PFK Cherno More Varna - PFK Litex Lovech
  • 15:00 Hapoel Petach Tikva - Beitar Shimson Tel Avi...
  • 16:00 FK Amkar Perm - FK Ural
  • 16:30 Bangor City FC - The New Saints
  • 17:00 Alfreton - Grimsby Town
  • 17:00 Torpedo Zhodino - Dinamo Brest
  • 17:00 Kibirkstis - Suduva, W basket
  • 18:00 Brondby IF - SonderjyskE
  • 18:30 Banga - Zalgiris
  • 18:30 Zalgiris - Dzukija basket
  • 19:00 SK Dynamo Ceske Budejovice - Banik Most
  • 19:00 CS Gaz Metan Medias - FC Otelul Galati
  • 19:00 BC Prievidza - BK Svit basket
  • 19:15 CSKA Moscow - Panathinaikos basket
  • 19:15 Blackpool - Burnley FC
  • 20:00 Aarhus GF - FC Midtjylland
  • 20:00 Puskas Academy - Pecsi MFC
  • 20:00 Kayseri Erciyesspor - Trabzonspor
  • 21:00 Fransa 2. Lig Dönüşümlü Yayın
  • 21:00 Arles - Stade Lavallois
  • 21:00 Clermont Foot - SCO Angers
  • 21:00 AC Le Havre - Tours FC
  • 21:00 FC Metz - A Bastia
  • 21:00 Nancy - Dijon Footbal
  • 21:00 Nimes Olympique - FC Istres
  • 21:00 Chamois Niortais - Brest
  • 21:00 ESTAC Troyes - Creteil
  • 21:00 Willem II - FC Emmen
  • 21:15 Jihlava - Bohemians 1905
  • 21:15 Inti Gas Ayacucho - Real Garcilaso
  • 21:30 Doncaster Rovers - Derby County
  • 21:30 Atletico Madrid - Elche
  • 21:30 Saint-Etienne - Rennes
  • 21:45 Inverness - Aberdeen FC
  • 21:45 EA7 Emporio Armani - Maccabi Tel Aviv
  • 00:00 Los Caimanes FC - Universidad Cesar Vallejo
  • 01:45 Club Alianza Lima - San Simon
  • 03:30 Monarcas Morelia - Cruz Azul
  • 05:30 Santos Laguna - Chiapas
  • Maç İzlemenin Tek Adresi 17 Nisan 2014

    Canlı izleyebileceğiniz maçların tam listesi aşağıda. Hahasport , canlı maç izle , sportlemon , justin tv gibi sitelerin en kaliteli yayınlarını bu site üzerinden ücretsiz izleyebilirsiniz. İyi seyirler.
  • ------------------------! GÜNÜN KUPONU BU LİNKTE !----------------------------
  • 13:00 Suwon FMC - Seoul Amazones, W
  • 15:15 Koege - AC Horsens
  • 16:00 OB Odense - FC Nordsjaelland
  • 16:00 Tavriya Simferopol - PFC Sevastopol
  • 17:00 Trakai - Kruoja
  • 17:00 FK Novi Pazar - Partizan Belgrade
  • 18:00 Esbjerg FB - Randers FC
  • 18:30 FK Rostov - Luch Energiya Vladivostok
  • 19:00 FC Crotone - Varese
  • 19:00 Partizan Belgrade - FK Jagodina
  • 19:00 Metalist Kharkiv - FC Zorya Luhansk
  • 19:30 Energie Cottbus - St. Pauli
  • 19:30 SV Sandhausen - Fortuna Dusseldorf
  • 19:30 FC Erzgebirge Aue - SG Dynamo Dresden
  • 19:30 Almanya Bundesliga 2 Dönüşümlü Yayın
  • 19:45 ROW Rybnik - GKS Katowice
  • 20:00 FC Vestsjaelland - FC Kopenhag
  • 20:00 IFK Goteborg - Atvidabergs FF
  • 20:00 Gefle IF - IF Brommapojkarna
  • 20:00 Falkenbergs FF - Kalmar FF
  • 20:00 Real Madrid - Olympiakos
  • 20:05 IF Elfsborg - Helsingborg IF
  • 20:30 SD Quito - Mushuc Runa SC
  • 20:30 Dinamo Bucharest - Steaua Bucharest
  • 20:30 Antalyaspor - Eskisehirspor
  • 20:45 Lugano - Wohlen
  • 20:45 Young Boys Bern - FC Sion
  • 20:45 St Gallen - FC Lausanne Sports
  • 21:00 All Boys - Arsenal de Sarandi
  • 21:30 Standard de Liege - Sporting Lokeren
  • 21:30 Eintracht Frankfurt - Hannover
  • 21:30 Juve Stabia - US Avellino
  • 21:30 Cittadella - AC Cesena
  • 21:30 Brescia - Padova
  • 21:30 Ternana - Pescara
  • 21:30 Palermo - Reggina
  • 21:30 Spezia - AC Siena
  • 21:30 Novara - Trapani
  • 21:30 Italya Serie B Dönüşümlü Yayın
  • 21:30 Virtus Lanciano - Empoli FC
  • 21:30 Bari - Latina
  • 21:30 Carpi - Modena FC
  • 21:45 Arsenal - Chelsea, U18
  • 21:45 Liverpool - Manchester City, W
  • 22:00 Vitoria Guimaraes - Arouca
  • 22:00 Barcelona - Galatasaray
  • 23:10 Belgrano de Cordoba - Godoy Cruz